Passat 5 pranje sjedišta

Passat 5 pranje sjedišta

Sjedišta su u groznom stanju zbog prijašnjeg vlasnika valjda je nesta prosuo samo na suvozacevom jer je sve ostalo uredno čisto ,pa bi se odmah informisao da mi je znati sta raditi kad dodje toplije vrijeme.
Sjedišta imaju i grijanje, pa me zanima da li se smiju kvasiti i kako zbog airbaga?
 
Član
Nadji na samousluznoj praonici hemijsko ciscenje... Aparat identican onom usisavacu standardnom, samo na onom crijevu kojim usisavas ima mlaznica za deterdzent... Spricas deterdzent i istovremeno usisavas pjenu... Kostat ce te do 5KM da operes sva sjedista. Obzirom da odmah usisava deterdzent iz sjedista, ne prodire duboko, ako je bas toplo za sat vremena su suha...
 
Član
Nadji na samousluznoj praonici hemijsko ciscenje... Aparat identican onom usisavacu standardnom, samo na onom crijevu kojim usisavas ima mlaznica za deterdzent... Spricas deterdzent i istovremeno usisavas pjenu... Kostat ce te do 5KM da operes sva sjedista. Obzirom da odmah usisava deterdzent iz sjedista, ne prodire duboko, ako je bas toplo za sat vremena su suha...
Zna li neko da li ovakvi usisivaci imaju na podrucju prijedora ili banja luke?

Ako vec hoces rucno: OPAL Pasta
 
Član
Svi oni sto ciste secije ciste i auta... moji svake godine npr. zovnu tog covjeka dodje kuci i ocisti secije, krevete itd...
oko 20km ciscenje npr secije i kreveta... tako da ne bi bilo vise od 10-15 ni za auto sigurno...
mogu ti i broj vidjet kuci pa nazovi covjeka i pitaj detaljno...
 
Top