Passat 5+ 1.9TDI 96kw 4Motion prevelika buka u vibracije

Passat 5+ 1.9TDI 96kw 4Motion prevelika buka u vibracije

Član
Pozz ekipa, imam problem s Passatom 5+ kad sam kupio auto prosle godine imao je ono poznato kad se pali i gasi da se strese i na prvu sam mislio da su nosaci i i u februaru ove godine sam zamijenio dva nosaca motora (serviser mi je rekao da su malo losi al da se ne moraju mjenjati) i ja kako sam mjenjao prednje amortizere zamijenim nosace motora i tad primjetim da mi je auto bucniji nego prije i ja nako haj proce međutim sve je gore i gore vibracije na 1700 obrtaja su haoticne prije par dana sam zamijenio set kvacila s zamajcom i auto ide perfekto al i dalje je buka ostala i vibiracije malo manje al i dalje iritantne pa me zanima jel neko imao iskustva s tim i koji proizvođač nosaca je dobar ili da trazim polovne ili oem nosače ( ovi su sad Optimal i Swag)... Hvala unaprijed
 
Super Moderator
Nista pametno da ti kazem osim da vecina zamjenskih nosaca se tako odrazi na auto.. ne na svim autima, ali recimo na alfama, na opelu cesto.. a polovan oem nosac u dobrom stanju je realno tesko naci
 
Član
Nista pametno da ti kazem osim da vecina zamjenskih nosaca se tako odrazi na auto.. ne na svim autima, ali recimo na alfama, na opelu cesto.. a polovan oem nosac u dobrom stanju je realno tesko naci
Znam da je tesko naci gledao po oglasima jedino mi jedan momak odg u fazonu da auta za dijelove dolaze iz njemacke i da sigurno nije kineski dio al to da povjerujem je tesko, moram provjeriti oem nosace koliko dođu kod nas
 
Top