Passat 2.0tdi trza u voznji

Passat 2.0tdi trza u voznji

Pozdrav svima ;
Nadam se da je netko imao slican kvar kao ovaj,naime radi se o Passat B6 2.0tdi 103kW BMP iz 2006.godine koji prilikom voznje,ne uvijek ali dosta cesto pocinje trzati/stucati u voznji.Npr Desi se pri normalnoj voznji po ravnom bez naglih ubrzavanja/kocenja da auto pocne trzati kao da stisnem kocnicu na kratko u sred te voznje,kao da ga zagusi i onda to tako traje par kilometara da bi se vratio u normalu bez ikakvih trzanja.U toku tog trzanja kad stisnem gas normalno i dobro ubrzava,a i dok to traje javlja se zvuk na motoru koji je slican onom kao kad bi vozili u 5-6.brzini sa 1000.obrtaja,to brujanje motora a zapravo obrtaji su u tom trenutku oko 2000. i preko.
Vise puta sam spajao na VCDS nikakvi gresaka nema,jedna dizna ima malo drugacije vrijednosti ali predpostavljam da bi onda problem bio stalan,a ne ovako nasumice da se npr.danas pojavi a da sutra citav dan vozim bez ovog problema,sipao sam i aditiv za dizne nisam primjetio neke razlike.
Mali servis je radjen prije par dana,uzeo sam i tad najskuplji filter za gorivo da vidim da nije do toga,ali nije jer je nastavio po starom,dihtung na tandem pumpi je mjenjan jer je teze ujutru palio da bi svako sljedece paljenje islo odmah,ali i dalje isti problem,EGR ventil ociscen,koliko vidim i instalacija je dobra,tako da ne znam vise sta da radim jer sam stalno u nekom iscekivanju da ce kad odem negdje dalje sa autom tad zakazati,a volio bi to rijesiti prije. Veliki servis radjen prije 6.mjeseci.
 
Pozdrav svima;
Nadam se da je neko imao sličnu grešku kao ovaj, naime radi se o Passat B6 2.0tdi 103kW BMP iz 2006. godine koji u vožnji, ne uvijek, ali dosta često, počne trzati/kucati u vožnji.Dešava se npr. normalna vožnja po ravnom putu bez naglog ubrzanja/kočenja da auto pocne da trza kao da kratko pritisnem kocnicu usred voznje, kao da se gusi i onda traje par kilometara prije nego se vrati u normalu bez trzaja .Pri tom trzanju kada pritisnem gas normalno i fino ubrzava i dok ovo traje cuje se zvuk na motoru koji je slican onome kada se vozi u 5-6 brzini sa 1000 obrtaja, ono brujanje motora, ali u stvari su obrtaji u tom trenutku oko 2000 i više.
Više puta sam povezivao na VCDS, nema grešaka, jedan motor ima malo drugačiju vrijednost, ali pretpostavljam da bi tada problem bio konstantan, a ne toliko nasumičan da se npr. pojavi danas a sutra vozim cijeli dan bez ovog problema, sipao sam i aditiv jer nisam primetio nikakve razlike.
Prije par dana je urađen mali servis, uzeo sam i najskuplji filter goriva da vidim da li ga nema, ali nije zato što je nastavio kako je bilo, promijenjena je zaptivka na tandem pumpi jer je bilo teze upaliti ujutro da bi svako sledece paljenje odmah krenulo.ali i dalje isti problem EGR ventil je ociscen koliko vidim instalacija je dobra pa ne znam vise sta da radim jer stalno ocekujem da kad odem negdje dalje sa autom ce propasti, a htio bih to prije rijesiti. Veliki servis obavljen prije 6 mjeseci.
Postavi nam parametre dizna
 
Ja se prvo izvinjavam na kasnjenju sa odgovorom,jer nisam ulazio na forum,kad sam vidio da mjesecima nitko nista ne pise,predpostavio sam da se nitko nije susretao sa tim problemom,pa evo vidim da ste nakon godinu i pol pisali,a i ja tek sad vidim.
Uglavnom problem je i dalje tu,poslije ovog posta radjen je mali servis,zamjenjeni svi dihtunzi na crijevima prema turbini,interkuleru,ali evo vozim sa ovim problemom koji je tu vec 2-3.godine,tj.kako sam kupio auto,tako da ne mogu reci da se radi o necem velikom,jer bi valjda do sad vec otkazalo,ali definitivno irtira jer uvijek vozim u nekom grcu da cu krenuti negdje dalje pa da ce upravo tad taj dio koji me zeza godinama otkazati.
Ako ima tko voljan za savjete mogu postaviti parametere dizni i svega ostalog.
 
Top