Par stvarcica

Par stvarcica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ove dvije stvari namjeravam kupiti nove za golfa. U norveskoj gdje zivim, sve skupa bi me doshlo oko 300€. Da li iko zna prodaju li se ovakve stvarcice u Sa ili okolini ?

Moram promjeniti i onu plochu u gepeku pozada, ofucana je, ali to se moze nachi na otpadu u solidnijem stanju nego sto je moja :)
 
Član
Joj da imam vremena traziti hehehe :) Inache trice zavrsavaju na odpadu jednom svake prestupne godine :) I kad zavrse, litvanci i poljaci sto rade ovdje ih ocerupaju dok si rekao keks.

Ne vjerujem da je puno jeftinije, al eto, da pitam prvo da ne bude poslje, e konju jedan ..
 
Legend
posto si u holandiji,najbolje rjesenje bi ti bilo da kupujes i angel eyes
i masku na ebay....
jeftinije ces sigurno proci,a kulturno sjedis surfas i kupujes,a za golfa
ima tona pravih stvari ;)
 
Član
Da sam bogdo u holandiji :) Sto se ebaya tiche, probao sam vishe puta, slabo salju van zemlje iz koje potice. Kada bi bio skandinavijski ebay to bi beton bilo, ali ....
 
Član
Ma ja ba, zato se i raspitujem, za dijelove i za servis. Ev glave ako iko poznaje golfa nego mehanicari u BIH :)

Kontam da ga ostavim u servisu, nek pregledaju, promjene ono sto treba. Imam ono blag pregled sta bi se trebalo uraditi. Ovdje naplacuju 200km po satu rada, bez dijelova :) Neki dan mjenjao one gumene uloske na lafetama pozada, ja amater nisam htio kocnice da diram i to, oderashe me za 500 glava, i to u pola cijene :)
 
Član
joj ede shto puca po usima ... :)
šalim se zeleni, vjeruj mi da neces u BiH naci bolji odnos cijena/kvaliteta nego kod ede. Zato bez razmisljanja uzmi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top