Par slicica... ;)

Par slicica... ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev par slicica posto sam novi na forumu i bavim se VT-om.. nadam se da ce vam se svidjeti....
[attachment=17593][attachment=17592][attachment=17590][attachment=17591][attachment=17594][attachment=17595][attachment=17596][attachment=17597]
 
Član
mutni radovi,nemoj skidat sa vec virtualno preradjenih auta...radi u slikama 1600*1200 reza,i skidaj sa tolikih ili sa vecih...fine ideje imas,svidja mi se;)
 
Član
edoze je napisao(la):
mutni radovi,nemoj skidat sa vec virtualno preradjenih auta...radi u slikama 1600*1200 reza,i skidaj sa tolikih ili sa vecih...fine ideje imas,svidja mi se;)
slazem se s njim.....vecinu tih "djelova" sam vidio na drugim vt radovima...npr identicna astra ima na digimods stranici......ostali momci,mislim na one profesionalce, koji se bave virtual tuningom ne vole kad se "kradu" dijelovi s drugih radova.....mislim meni ne smeta,ali eto samo da znas.....ja sam na jednoj stranici postavio rad ali sam uzeo spojler s vec preradenog auta s digimods.co.uk....malo je falilo da me banuju......budi orginalan...
jbg necu da ovo izgleda kao da ti solim pamet.....ali sve najbolje...:cool:...samo vjezbaj...:icon_smile:
 
Član
samo hauba na astri je uzeta sa digimods.co.uk ostala auta sam radim osim dijelova koji se mroraju uzeti i nekih detalja....
a sto se tice rezolucije blem je u tom sto sam ih smanjio zbog upload-a....
 
Član
_2Fast_ je napisao(la):
samo hauba na astri je uzeta sa digimods.co.uk ostala auta sam radim osim dijelova koji se mroraju uzeti i nekih detalja....
a sto se tice rezolucije blem je u tom sto sam ih smanjio zbog upload-a....

ma dobro rezulucija,ona moze proc.......samo nemoj uzimati ono sto drugi preprave.........ostalo je sve okey.....svida mi se fokus....:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top