Par pitanja

Par pitanja

Početnik
Valjda sam potrefio pod forum ako nisam premestite.
Imam par pitanja u vezi auta za street race i tako to...

Konkretno planiram da uzmem neko auto da vozim street race sa njim ne planiram neka bas velika ulaganja onako nesto fabricki da moze da ide u klasi 15-16...

1. Da li je moguce uzeti auto npr. iz slovenije, tamo ga odjaviti i ovde voziti street race sa njim...

Ako je to moguce da li postoji neka procedura??? Pitao sam jednog momka sto vozi relly ali nije bas siguran kako to ide. Kaze da moze auto i iz ''Tunguzije'' samo treba da ima saobracajnu dozvolu i da je odjavljen u drzavi iz koje je i da ga ja prijavim ovde kao automobil za trke i da mogu da idem sa njim bilo gde na trke i u SRB i HR ali da na granicnom prelazu moram da odradim neki dokumenat za kao privremeni uvoz i da taj papir sto se izvadi da je auto za trke mora da bude na moje ime....

Pitam zato sto za neke male pare mogu da uzmem stvarno zanimljive masine koje ljudi bukvalno ostavljaju po otpadima i jos placaju da ih se rjese....


Zamolio bih ljude koji bas znaju ovu proceduru sta i kako ili imaju slican primjer kod sebe da odgovore da znam na cemu sam.... HVALA UNAPRED ;)

evo jedan primjer lepe vozilice za malo para

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4104564&show=1
 
mozoes ti to odraditi tako i voziti race ovde ali auto voziti na slepi do staze, po bosni bi trebao moci bez problema, a taj privremeni uvoz kolko sam ja skontao fino se placa, znam kad smo trebali motore vozit na prikolici u hrvatsku na stazu nisu bili registrovani i govorili su nam za taj privremeni uvoz koji odradis na granici, pa opet kad se vracas u svoju drzavu isti princip peglanje procedure...
 
Top