Par crno bijelih UPDATE

Par crno bijelih UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
valja li ovo ista


r74oc6.jpg
 
Član
RE: Jedna crno bijela

Pokusavam da se zamislim... ali ne ide... smetaju mi ove dvije bijele tackice u donjem lijevom.
 

IGY

Član
RE: Jedna crno bijela

evo jos koja


2q09d94.jpg


1ttyxh.jpg


2z9ipuh.jpg


LudoA je napisao(la):
Pokusavam da se zamislim... ali ne ide... smetaju mi ove dvije bijele tackice u donjem lijevom.

jbg naislo auto u trenutku slikanja :lol:

mogao sam u PS skinuti to, ali ne bi bilo to to onda

2hs28uu.jpg
 

IGY

Član
RE: Par crno bijelih

Faya imam i u coloru mezar fino je ispalo pravo, sutra cu staviti sliku

Madzide hvala ;)
 
RE: Par crno bijelih

fino igy,fino,ima lijepih.

1. klasicna greska,horizont po sredini,a u prednjem planu nista zanimljivo,samo crna prevldava,moj savjet,odrezi donji toliko da samo zgrade ostanu jedno 2 centa viriti (valjda kontas sta hocu reci).

2.nije lose,ali opet je treba malo odrezati pri kraju,jbg trava nije zanimljiva i zato ne treba da zauzima toliko slike,ostavi je malo samo,cisto da bimmer ne bude previse odrezan i pri dnu.Iako nije lose ni ovako,ja bi ipak tu slikicu u boji ostavio zbog drecave narandzaste s bmw-a.

3.Dobra,samo sto je malo pretamna,a neki dijelovi su opet pregorili,mislim na tu lampu koja bas odvraca paznju sa mezarja koji bi ovdje valjda trebalo biti focal point iliti ga subjekt.

4.meni nekako najbolja.

5. opet bih ja rezao donji dio malo:D

sve u svemu,napreduje polako!;)
 

IGY

Član
RE: Par crno bijelih

erol_brcak je napisao(la):
fino igy,fino,ima lijepih.

1. klasicna greska,horizont po sredini,a u prednjem planu nista zanimljivo,samo crna prevldava,moj savjet,odrezi donji toliko da samo zgrade ostanu jedno 2 centa viriti (valjda kontas sta hocu reci).

2.nije lose,ali opet je treba malo odrezati pri kraju,jbg trava nije zanimljiva i zato ne treba da zauzima toliko slike,ostavi je malo samo,cisto da bimmer ne bude previse odrezan i pri dnu.Iako nije lose ni ovako,ja bi ipak tu slikicu u boji ostavio zbog drecave narandzaste s bmw-a.

3.Dobra,samo sto je malo pretamna,a neki dijelovi su opet pregorili,mislim na tu lampu koja bas odvraca paznju sa mezarja koji bi ovdje valjda trebalo biti focal point iliti ga subjekt.

4.meni nekako najbolja.

5. opet bih ja rezao donji dio malo:D

sve u svemu,napreduje polako!;)


primljeno k znanju, shvatio sam sve kako sta
mislio sam i ja rezati odprilike tako nekako kako si mi i rekao, ali nisam iz samo jednog razloga sto su slike samo smanjene i malo pojacan kontrast, sve je ostalo originalno

sljedeci put cu se malo vise igrati u PS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top