paljenje na dugme

paljenje na dugme

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me, ima li netko da je imao paljenje i gasenje auta na dugme, mislim da je naknadno to ugradjivao. jel to neki veliki posao ili nije? hvala!
 
Član
paljenje nije neka nauka, gasenje vec ukljucuje nesto mozganja i prepravki. Za paljenje ti treba samo da dovedes plus sa akkua (relej i osigurac pozeljni) i da poslije prekidaca i releja vodi na anlaser.....
 
Član
je, ovo sto sam ja rekao samo preuzima ulogu verglanja - ne verglas kljucem, nego na dugme,.....sve ostalo je malo komplikovanije, i ne da mi se esej pisati na tu temu :)
 
Član
a mozes i daljinsko paljene...uslov da ostavis auto na leru :)) da ne bi biloo..NuMmmM :), od skutera sistem se uzme i prikopca a kosta negdje oko 50-60km cini mi se..
 
Član
uradio sam ja na svom golfu paljenje preko cipa,znaci nema kljuca uopste,a moze se napraviti i paljenje preko daljinskog,nemora biti od skutera,radio sam na jednog golfa keca takvo daljinsko paljenje.
 
Član
@: code: KR -Aj molim te ak imas tu shemu na cip i specifikaciju djelova da vidim kako to ide,ista mi treba sve kolka je nauka? da se mogu igrat na poslu malo,lemilica plocica i to dugo nisam pa da vidim jel jos znam :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top