Pa 'ko ti dade prometnu i vozačku: 155 km/h kroz naseljeno mjesto!

Pa 'ko ti dade prometnu i vozačku: 155 km/h kroz naseljeno mjesto!

BHT Ovisnik
Policija će protiv M. G. rođenog 1964. iz mjesta Klobuk kod Ljubuškog, podnijeti zahtjev za pokretanjem prekršajnog postupka u Općinskom sudu Ljubuški zbog prevelike brzine kretanja kroz naseljeno mjesto. Prijavljeni je vozio čak 155 km/h dijelom ceste gdje je ograničenje brzine kretanja 50 km/h obzirom da je riječ o naseljenom mjestu, a u blizini gdje ga je uhvatio stacionarni radar nalazi se i Osnovna škola, potvrđeno nam je u MUP-u Zapadnohercegovačke županije.

Ljubusak155.jpg


Neslužbeno, riječ je o Mariju G. Koji je upravljao vozilom Mercedes novije proizvodnje. Prekršaj je počinjen 22. travnja neposredno uoči tjedna koji se globalno obilježava kao tjedan sigurnosti u prometu. Zbog toga je i MUP ZHŽ-a krenuo u akciju pojačanih mjera sigurnosti u prometu.

Pripadnici policije su na osnovu registracijskih oznaka vozila došli do vlasnika i prema Općinskom sudu uputili zahtjev za pokretanjem prekršajnog postupka. Za ovaj je prekršaj zapriječena novčana kazna od 100 do 300 maraka, zabrana upravljanja motornim vozilom u trajanju od jednog do četiri mjeseca te dva kaznena boda.
 

DLS

Početnik
malo ce mu kazne dat!! hajd da je iso 100 al 155 ..j*iga .previse!:icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
al kod osnovne skole u naseljenom naselju...eeee pa mislim ovo je previse,it o u podnevnim satima,ista mu kazna kao mojoj staroj koja je prestigla na punoj lini pri brzini manjoj od ograničenja:icon_mad::icon_mad: faktički u nas ubijes čovjeka i platis nesto minimalno i haj ćao
 
Član
A šta ste napali momka?:icon_confused:

Krvi ti,ćaća mu dao ključe,reka iđi po malu,vrati se za minut...:D:lol::lol:
 
Član
o jbm. ti zivot,dobit ce isto sto sam i ja dobio a vozio 105km/h vise od ogranicenja,a ja dobio 100km kazne,1mjesec vozacke i 2 kaznena boda sto sam vozio 20 vise od ogranicenja
 
Član
Za ovaj je prekršaj zapriječena novčana kazna od 100 do 300 maraka, zabrana upravljanja motornim vozilom u trajanju od jednog do četiri mjeseca te dva kaznena boda.

Pa ovo je smijesno!:lol:
Bas ce mu tesko pasti kazna, nece imati da plati.:D
 
Član
Marko pise godiste 1964!!!!!Jbga ako je tatin si :)
A cole ne kazem da je ovo ispravno ali ako me sjecanje pamti ti vozas auto (ili si ga bar vozao) a nemas vozacku dozvolu!!!!
Tako da i ti ugorzavas bezbjednost svih ljudi u saobracaju jer nemas ni I od iskustva;)( no HF ;))


A ovaj plati tih 300 saceka malo i opet po starom...
 
BHT Ovisnik
Davor_ je napisao(la):
Marko pise godiste 1964!!!!!Jbga ako je tatin si :)
A cole ne kazem da je ovo ispravno ali ako me sjecanje pamti ti vozas auto (ili si ga bar vozao) a nemas vozacku dozvolu!!!!
Tako da i ti ugorzavas bezbjednost svih ljudi u saobracaju jer nemas ni I od iskustva;)( no HF ;))


A ovaj plati tih 300 saceka malo i opet po starom...

to stoji,ja sam vozao bez vozačke,ja sam kaznu platio i sl.,sad vise ne vozam,al ja sam vozao gdje nemogu nikoga ugroziti i po pravilima,osim tamo gdje nije naseljeno i gdje ćuke nema,tud sam se glupirao nekada,a po naselju gdje živim rijetko kad da u 2. presaltam,opet imam obzira prema drugim vozačima i pješacima
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Marko pise godiste 1964!!!!!Jbga ako je tatin si :)
A cole ne kazem da je ovo ispravno ali ako me sjecanje pamti ti vozas auto (ili si ga bar vozao) a nemas vozacku dozvolu!!!!
Tako da i ti ugorzavas bezbjednost svih ljudi u saobracaju jer nemas ni I od iskustva;)( no HF ;))


A ovaj plati tih 300 saceka malo i opet po starom...

to stoji,ja sam vozao bez vozačke,ja sam kaznu platio i sl.,sad vise ne vozam,al ja sam vozao gdje nemogu nikoga ugroziti i po pravilima,osim tamo gdje nije naseljeno i gdje ćuke nema,tud sam se glupirao nekada,a po naselju gdje živim rijetko kad da u 2. presaltam,opet imam obzira prema drugim vozačima i pješacima
Ma ok sve to stoji i mnogi od nas su to radili ali ne pise nigdje da ti smijes voziti bilo gdje bez vozacke i gdje ti procjenis gdje koga ima!Kazem ti i mnogi od nas su tako pocinjali ali ne treba osudjivati nekoga ko zna mozda mu je zena bla na porodu ili mu zagori pita kod kuce hahahha;););)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Marko pise godiste 1964!!!!!Jbga ako je tatin si :)
A cole ne kazem da je ovo ispravno ali ako me sjecanje pamti ti vozas auto (ili si ga bar vozao) a nemas vozacku dozvolu!!!!
Tako da i ti ugorzavas bezbjednost svih ljudi u saobracaju jer nemas ni I od iskustva;)( no HF ;))


A ovaj plati tih 300 saceka malo i opet po starom...

pise da su dosli do vlasnika vozila koji je 1964. godiste, sto ne znaci da nije neko drugi vozio, vrlo moguce i sin :)
 
Top