P: VW polo GTI + plin

P: VW polo GTI + plin

BHT Ovisnik
polo u odlicnom stanju, posjeduje klimu koja radi !!! utegnut,nigdje nista ne klapa, auto NIJE UBIJANO, sto se vidi po njegovom stanju ,fino vozeno i cuvano, unutrasnjost u vrhunskom stanju nigdje ni najmanje ostecen, izvana isto tako, jedino sto je od sunca malo izgorio krov, auto nije nikada udarano i sl., posjeduje servisnu knjigu, te svaki dio sto je ikada promjenjen na njemu, posjeduje alu felge s dobre 2 gume, 2 losije...
registrovan, atestiran plin sekvent s bocom u rezervnom točku ugrađivan u Hrvatskoj odakle je davno uvežen... posjeduje dobru muziku sa ALPINE zvucnicima i MP3, USB, i SD card playerom... također prije 10 dana stavljen nov akumulator,auto vrijedi doci i pogledati, izvrstan mali zvrk kome je potrebno brzo,malo i ocuvano auto...
ne prodaje se jer mu nesto fali nego je vozilo od kolegice,a ocu joj je potrebna trasnsplatacija srca tako da ZAMJENE NE ODGOVARAJU !!!

slika-3448-ee89dd1dcdee-velika.jpg

slika-3448-baa30682f377-velika.jpg

slika-3448-6df75ce6c0fc-velika.jpg

slika-3448-7c5ec964b4fb-velika.jpg

slika-3448-b418af359ae1-velika.jpg

slika-3448-f1b7afd2d507-velika.jpg

slika-3448-592862e28dc7-velika.jpg

slika-3448-019e4a250879-velika.jpg

slika-3448-cba49184ea6b-velika.jpg

auto je registrirano do nekad u 8om mjesecu
cijena 4500km nije fixno !
 
Član
kako ide na plin, ima li kakvih zafrkancija oko motora, i daj mi zadnju cijenu za keš u privatne poruke. i koliko ima KW iiiii do kad mu vazi atest ?
 
BHT Ovisnik
kako ide na plin, ima li kakvih zafrkancija oko motora, i daj mi zadnju cijenu za keš u privatne poruke. i koliko ima KW iiiii do kad mu vazi atest ?
na plin ide jednako kao i na benzin,nema nikakvih problema, atest neznam do kada traje,znam da je ugrađivan u RH u Metkovicu, tamo je skuplje,al ljudi vrhunski rade,ima 100kw, za kes je 4000km jer je svakim danom novac potrebniji
 
Top