P: TOYOTA COROLLA 1.3XL (1987.)

P: TOYOTA COROLLA 1.3XL (1987.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EE9

Član
Eh, trudim se i to s velikom mukom i uz malo sreće! :D
Kupovina ove COROLLA-e je bila sasvim slučajna, pošto se u tom momentu nije mogla naći nijedna HONDA koja bi odgovarala mojim potrebama! :)
 

EE9

Član
Danas promijenjen set kvačila i prednji nosač motora!
Cijena, kao na početku...3.000,00KM!
 
Član
Autic je fenomenalno ocuvan i odrzavan, ali ti 3000 KM ovdje nece niko dati. Naglasak na rijeci "ovdje".
Jedino ako bas bude nafakali pa da naletis na nekog ljubitelja sa viskom para, mada je to skoro pa nemoguce.
Vozi je vani, mobile.de, autoscout24... ;)
 
Član
Ne daj dzaba ovo nikom. Cijenim i postujem ovu cijenu gledajuci sta se moze uzeti za ove pare. Ne volim srati po oglasima, ali morao sam, zao mi je sto je takav mentalitet da se ovo ne cijeni.
 

EE9

Član
@Carbon.
@OggyBoy
Iskreno, ne brinem se i nisam očajan da je prodam....služi me odlično ali jedini problem je....što nije HONDA! :D
Slažem se da nije niska cijena ali je zaista objektivna u odnosu na stanje auta....u to se već uvjerilo par potencijalnih i ozbiljnih mušterija, koji su ponudili vrlo približan, skoro pa traženi iznos! Pitanje je samo koji će od njih prije da "popusti" i shvati da dobija odličan, "bulletproff" autić! :)
 
Član
nisam ljubitelj nikakvih istočnjačkih marki al ovo auto je vrijedno pažnje i pogleda, izložbeni primjerak, to treba parkirat pa čekat njegovu duboku starost i onda ga izvest iz ove države pa prodat gdje se više cijeni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top