P:Toyota celica 2.0 16v turbo 4x4 208hp SLIKE

P:Toyota celica 2.0 16v turbo 4x4 208hp SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na prodaju gore pomenuto auto.
godina proizvodnje 1991.
Presao oko 150.000
motor 2.0 16v turbo 4x4 208hp
auto porijeklom iz svicarske, uvezeno prije 10 godina (Prvi vlasnik),
Od opreme ima:
Klima, elektronske podizace stakala, elektronski podesive retrovizore, elektronski siber,podesiva visina volana sa memorijom,abs,neki japanski najjaci sistem zvucnika(10 zvucnika), kozni sicevi jako profilisani i prednji i zadnji,(ima jos nemogu se sad sjetiti)
Auto je konstantno garazirano i odrzavano a vozeno samo kad je sezona dijaspore.
Auto je imalo problem sa radilicom motora, tako da je prije mjesec dana dosao novi motor iz svicarske i ubacen unutra uz servis lamela,korpa,druk lezaj, vodena pumpa. zubcasi remen, ulje, filteri, kocnice....(ima jos stvari da ne nabrajam ovdje)
uz auto dolazi i motor koji je bio uz njega sa turbinom( nesto zeza radilica na tom motoru)
novi motor je uredno carinjen i prijavljen.
istekla registracija.
Cjena 8.000km, moze neko slabije auto u racun, gradevinski materijal....(cjena je ok u skladu sa stanjem auta i jako je rjedak model)
Slikao sam ga jucer i slike cu ubaciti nocas ili sutra, auto je uzivo stvarno brutalno.
Informacije na pm ili moj broj mob.
 
Član
RE: P:Toyota celica 2.0 16v turbo 4x4 208hp

rale_cazin je napisao(la):
Na prodaju gore pomenuto auto.
godina proizvodnje 1991.
Presao oko 150.000
motor 2.0 16v turbo 4x4 208hp
auto porijeklom iz svicarske, uvezeno prije 10 godina (Prvi vlasnik),
Od opreme ima:
Klima, elektronske podizace stakala, elektronski podesive retrovizore, elektronski siber,podesiva visina volana sa memorijom,abs,neki japanski najjaci sistem zvucnika(10 zvucnika), kozni sicevi jako profilisani i prednji i zadnji,(ima jos nemogu se sad sjetiti)
Auto je konstantno garazirano i odrzavano a vozeno samo kad je sezona dijaspore.
Auto je imalo problem sa radilicom motora, tako da je prije mjesec dana dosao novi motor iz svicarske i ubacen unutra uz servis lamela,korpa,druk lezaj, vodena pumpa. zubcasi remen, ulje, filteri, kocnice....(ima jos stvari da ne nabrajam ovdje)
uz auto dolazi i motor koji je bio uz njega sa turbinom( nesto zeza radilica na tom motoru)
novi motor je uredno carinjen i prijavljen.
istekla registracija.
Cjena 8.000km, moze neko slabije auto u racun, gradevinski materijal....(cjena je ok u skladu sa stanjem auta i jako je rjedak model)
Slikao sam ga jucer i slike cu ubaciti nocas ili sutra, auto je uzivo stvarno brutalno.
Informacije na pm ili moj broj mob.


druze imal ti slika da vidim kako izgleda ta zvijer
 
Član
RE: P:Toyota celica 2.0 16v turbo 4x4 208hp

Kolko se sjecam Celica GT Four je bila sa 180 i 240 konja
 
RE: P:Toyota celica 2.0 16v turbo 4x4 208hp

Evo napokon sam prebacio slike kabal me zezao sa digitalca neki cudni micro usb bio... ugl evo slike

2s15738.jpg

U pozadini se vidi crvena masina :p
2pzi4y9.jpg

k0mxi0.jpg

2ypisf9.jpg

166dqaw.jpg

15o9y6r.jpg

2ymt636.jpg

2rh464m.jpg

2dhzfw0.jpg

nd60x0.jpg


eto dosta :p
cjena nije fiksna moze se dogovoriti po meni auto nema gresku osim sto bi ja lakirao prednji branik iskvrcan je al moze se spustiti cjena za to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top