:P Tablet PC

:P Tablet PC

Član
Dakle na prodaju tablet pc. Tablet je kineske proizvodnje FreeLander, i mogu vam reci da je i vise nego dobar za ovu cijenu, kuciste je dosta kvalitetno urađeno, i ne djeluje nista losiji, od suparnika koji su mnogo skuplji. Ima kapacitivni ekran, 5 tocki dodira, i extra radi.
1.2 Dual Core Cortex-ov procesor, ima mali GPU 400mhz za igrice, g senzor, 1GB DDR 3 ram. 8G interne memorije, i naravno mogucnost micro sd prosirenja do 32gb. Hmdi izlaz, usb izlaz, 3.6mm jack konektor za sluske ili aux, 2x kamere, zadnja 2.0mp, a prednja 1.3. Baterija je 2000mah, i mogu reci da je odlicna aktivnog koristenja ide do 8 sati, a ne aktivnog preko 24h. Full HD je rezolucija streaminga, mogucnost navigacije sa mapama europe, i sta vam ja jos znam. Tezak je svega 300grama, a debel 9mm, dakle jedan od najtanjih, i najlaksih na trzistu. To je u biti moja kratka recenzija. A sve specifikacije, evo pogledajte na linku ispod.
http://www.amazon.com/PD10-FreeLander-Tablet-Android-1-2GHz/dp/B007V87XYK
41ABUhpobBL.jpg

Svi tableti su testirani, i sve je provjereno, dakle 100% ispravni.
Dode uputsvo, kutija, usb kabal, i punjac.
Cijena tableta: 260km.
Dostava po dogovoru, ili dostavnom agencijom.
Ako je tko u blizini i slicno, moze doci i pogledati tablet uzivo, ja jedan koristim, tako da se moze uvjeriti u sve navedeno.
 
Top