P:Seat toledo 1.9tdi 81kw BP

P:Seat toledo 1.9tdi 81kw BP

Član
jest kad je promijenio, pitaj ga, pisalo je iz "ABS sistema", zato sam i pitao pa reko da posaljem Ross tech-u novo otkrice ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Pa druze posto sam ja za tebe "spamer" reci cu ti ja nesto konkretno tebi koji profesionalno poliras farove i profesionalno se bavis autodijagnostikom. Uslikao si citanje kilometraze iz EDC15 motorne elektronike i rekao kako je to tacna kilometraza jer je citana iz "ABS MODULA" To sranje od alata tj. dijagnostike koje imas , klon VCDS-a koji kosta 15 dolara i autocom koji kosta 80 dolara tebe ne pravi majstorom, a reci cu ti i da jos jedno sranje od alata koji kosta 15 dolara vrati te kilometre u ECU-u za 2 sekunde. ulozio si u dijagnostiku 200 maraka i mislis da sam ja spamer jer sam se nasmijao tvom opisu kako si procitao kilometre iz ABS modula u toledu kao da je w212 mercedes. Nisam htio ja tebe da vrijedjam uopste nego mi naprosto ide na zivce neko sto pametuje, bas kao ti, a veze s vezom o dijagnostici ne poznajes osim sto znas procitatiu gresku i isprintati na papir sa alatom koji je izbacen iz upotrebe jer je sprdnja od dijagnostike, mozes da me mrzis do sutra, mogu me i skinuti sa foruma ali i sam znas da je istina sve ovo sto sam napisao, kao i to tvoje citanje kilometara iz ABS modula i ZATO mi je muka na takve majstore, pa jos kad kazu nema danas dobrog majstora nigdje, pa kako ce ga i biti kad svako zivi hoce da radi posao majstora ili se predstavlja majstor kao TI.
 
Član
I jos sam zaboravio da ti kazem da ti je vracan sat na toledu, razlika izmedju VDO i EDC15 treba da bude veca nego sto je kod tebe ;)
 

Prilozi

  • Seat toledo slika.jpg
    Seat toledo slika.jpg
    98,1 KB · Pregleda: 49
Član
Pogresno ste sve shvatili.Kabal kosta 1.2dolara i kupuje se direktno na autopijaci uz strogo zestoko cjenkanje.Zelio bih da nasa drzava ima vise eminentnih strucnjaka kao sto je Vasa malenkost posto i NASA ima potrebu za takvim inzinjerima.Ukoliko imate jos komentara molim Vas podjelite ih sa nama posto smo mi izuzetno neuki u odnosu na Vasu cijenjenu strucnost.Vas abs sistem!
 
Top