P: Piaggio NRG 70cc MALOSSI

P: Piaggio NRG 70cc MALOSSI

Član
Prodajem Piaggio NRG mc2 2000-ta godina, vodeno hladjenje, naprijed i nazad disk.. skuter sam kupio sve serijala i isao je 45km/h, skidanjem blokada 70km/h ali opet mi nije bilo dovoljno pa sam ga radio, stavljeno sljedece:
MALOSSI MHR kit 70cc - 300KM
TECNIGAS TEK sportski auspuh - 200KM
karburator MIKUNI 21mm - 100KM
MALOSSI red sponge - 12KM
MALOSSI oprugice kvacila - 30KM
MALOSSI rolice - 30KM
svjecica NGK BR-9ES -15KM
sportska guvernala sa nosacem "HEBO" - 100KM
sve ustimano, skuter je lud na startu i ima extra krajnu 110km/h.. tek razradjen, predjeno max 700km sa ovim setupom.. odkako je kit na njemu sipam samo full sintetik "IPODE" ulje sa mirisom jagode.. prodajem samo radi kupovine sportskog motora.. jako puno ulozeno novca oko dijelova i stimanja, puno truda je otislo.. pali i vozi, dajem garanciju.. 08.08. za prvi dan bajrama ja i djevojka sa njim iz Travnika u Mostar se provozali, po 3x odmarali tj,pus pauza po 5-10min, odvozio bez i jednog problema, gubitka snage ili neceg.. to je ujedno bila test voznja..
CIJENA 1100KM za kesh, prodaja SAMO znaci radi kupovine sportskog motora

NAPOMENA: skuter je na njemackim tablicama, nije odjavljen, registrovan je, imam saobracajnu i policu osiguranja, osiguranje traje do 28.02.2014 i uz dogovor svake godine kupcu mogu produzivati osiguranje, dobije iz njemacke policu i novu tablicu svake godine..
2i9qjhs.jpg

sx2813.jpg

2ega537.jpg

2j609le.jpg
 
Član
BUMP!!!!!
za istu cijenu dajem 2 kacige i kornjacu
jedna kaciga MTR L velicine CRNI vizir ,druga kaciga poluotvorena za skutere L velicine
kornjaca-protektor za ledja nova

1100KM znaci ni feninga dole a ovo dajem GRATIS uz skuter
 
Član
BUMP!!!!!
jucer promjenjeni iglicasti lezajevi, svi dihtunzi.. pali sipaj i vozi..
nova zadnja guma, prednja vrlo dobra..
 
Član
skinut downhill volan, postavljen nazad sat i oklopi.. BUMP!!!
800KM za kesh , prodaja do 10.10.2013, poslije tog datuma se povlaci iz prodaje..
 
Top