P:PajU 307 D4

P:PajU 307 D4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
na prodaju:

1. pojacalo HF NX400...dvokanalno...stabilno na dva ohm-a...u bridge 400 rms,po knalu na 4 ohm-a 100 rms...a po kanalu na 2 ohm-a 200 rms....

2.zvucnik Pionner 307 D4...nije siljen... :p nisam imao s cim da ga tjeram....prije mene bio kod clana sa foruma nickname:mirza_mali mislim da je tako nesto radio na 100 rms...

cijena: pojacalo..... 90 KM
zvucnik...... 90 KM (sa kutijom koja nije neka ali moze da posluzi)
 
Član
RE: P:pojacalo HF NX400 i PajO 307 D4

ajde rezervisi docu do nedjelje po njeg pa cemo se ispricat :cool: ... sam mi reci jel popravljano?

i evo malkice da te ispravim :icon_smile: ...

d0662311.bmp
 
Član
RE: P:pojacalo HF NX400 i PajO 307 D4

nikakav prroblem....ja sam nasao onako...al hvala na ispravci....ali u svakom slucaju...rezervisano za clana eddo.... :)
mislim da nije popravljano ja sam ga neki dan preuzeo...pa eto javi se dobit ces broj na pm pa se cujemo
 
Član
RE: P:pojacalo HF NX400 i PajO 307 D4

Auu povoljne cijena , ovak nema ni na pijaci :cool:

Koja je zadnja za woofer da eddo ponese pa cu ja od njega preuzet,a mogu i ja doci u doboj il ajte vi vamo na kafu :cool:
 
Član
RE: P:pojacalo HF NX400 i PajO 307 D4

adi187 je napisao(la):
Auu povoljne cijena , ovak nema ni na pijaci :cool:

Koja je zadnja za woofer da eddo ponese pa cu ja od njega preuzet,a mogu i ja doci u doboj il ajte vi vamo na kafu :cool:

imas PM....
 
Član
RE: P:pojacalo HF NX400 i PajO 307 D4

ja se stvarno izvinjavam nije me bilo par dana, mozel samo taj broj na PM vidimo se do kraja sedmice, ako nije problem ...
 
Član
RE: P:pojacalo HF NX400 i PajO 307 D4

HF NX400 ide za modricu....da usreci Ivicu sa Ibizom.... :) ostao jos paJo ako ko hoce...Evo gaaaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top