P: Huawei Ascend G630

P: Huawei Ascend G630

Član
Prodajem navedeni telefon. Kupljen u decembru, stanje je kao novo, ali bukvalno i od prvog dana je folija na ekranu i zastitna futrola. Znao sam koji cu telefon i kupio sam ih prije telefona. Uz telefon dajem 3 maske sa Pik profila po izboru i 3 zastitne folije gratis. Kuckam sa telefona pa ako nesto ne bude u redu, jbg, izvinjavam se.
bc53223516b0e8666caa65592bfd4059.jpg

http://www.olx.ba/r/17988030/23569
Cijena: 250KM.
 
Član
Tako sam vidio na Piku da se krece, od 200 do 320, plus uz njega ide dosta gratis stvarcica.
 
Član
Ma i ne moram ga prodati uopste, meni je telefon i vise nego dobar za moje potrebe, igrom slucaja danas je stigao noviji telefon u kucu. Jedan ce ostati, jedan ce se ili prodati ili pokloniti i to je to. Do sad sam poklonio milion telefona, mogu jos jedan, a uz ovaj dajem brdo opreme gratis, nove, a i to sam platio. Ove 3 maske i folije se lako pretvore u 20 komada koliko ih imam za ovaj telefon.
 
Član
Samo da se razumijemo. Telefon sa mreze je uvijek bolji od novog od svercera, iza toga stojim. Druga stvar, uz telefon cu dati mnogo vise opreme od bilo koga ko prodaje telefon, a tu istu opremu sam platio kesom i dajem gratis. Treca stvar, ako ste u temi samo da serete, postoji WC solja odavno, toalet papir od mene gratis. Cetvrto, cijena ne pise da je fixna i za pravu musteriju se koriguje. Peto, telefon i ne moram prodati, po stoti put cu ga pokloniti, meni pare u zivotu ne znace nista, ovo je samo ako neko zeli nov, perfektan telefon, cijena se koriguje. Toliko od mene, ako vam je do sranja, napravicu jos jedan WC kod kuce, sranje GRATIS!
 
Član
Jbt, ne smijes ni staviti jebeni telefon u oglas. Alo, blizu 20 maski i milion folija cu dati uz njega, koliko to kosta? To sam sve platio kesom, 90% nisam ni stavio na tel od maski.
Ma zajebi, kljucaj oglas, veca sam ja budala od svih sto sam mislio dati telefon ispod svake cijene u ovom stanju sa preko 100KM dodatne opreme placene kesom i nikad koristene. Telefon cu pokloniti i zdravo, da se ne svadjate i ne jedete govna, nije tolika kriza, ali ako vam je ceif, jedite.
 
Ma buraz ne nerviraj se bezveze, ovaj forum nije ni 5% onog kakav je bio. Onda je bila uživancija i znalo se ne spavati uz forum i zajebanciju na istom. Spiči jednu hladnu i uživaj :)
 
Član
A reci mi ogi sto tu opremu ne prodas mimo telefona...lakse je i vise para a telefon posebno i das jednu masku :)
 
Član
Ogi ovaj te lično zna pa te mezi. Kad budeš poklanjao nešto jeftinije što podržava Viber ja se pritefterim za malog mozak mi popi. ;):bag::clown::cold:
No sikiriki. Sve ima cijenu i kupca. Tvoja cijena je realna i samo polako prodaće se.


PS
Može zamjena dam ti bajk i handsfree?
(ovo je klasičan PIK sindrom)
 
Top