P:Hp Probook 450 G2 i5 4210-u, 4 gb ram, 500 hdd

P:Hp Probook 450 G2 i5 4210-u, 4 gb ram, 500 hdd

Član
http://www.olx.ba/artikal/16522853/hp-probook-450-g2/

Laptop je u dobrom stanju , star 6 mjeseci nije puno koristen jos godinu i po pisane garancije, placen 1465KM imam racun i garanciju kao i papire.Laptop ima aluminijsko kuciste, citac otisaka prsta kao zastitu, web cameru.
Procesor je i5 4210-u Cetvrta generacija intelovih mobile procesora.
Ram 4 gb.
Hdd 500 gb.
Graficka : Integrisana intel hd 4400.
Monitor 15.6 inchi.
Laptop lijepog dizajna i dobrih karakteristika.

CIJENA: 900KM sa obzirom da je laptop kao nov i da je placen koliko sam naveo sa garancijom , mislim da je ispod realne, na piku najjeftinije sto sam vidio je 1000KM, ali ako ste prava musterija mozemo se jos dogovoriti.Mogu uzeti i neki dobar mobitel u razmatranje.
 

Prilozi

  • slika-211953-550f37ac0de16-default.jpg
    slika-211953-550f37ac0de16-default.jpg
    11,6 KB · Pregleda: 27
Poslednja izmena:
Član
@xzone, nije isto nesto sto je proizvedeno 2010/2011 godine kao 2014godine. Ima tu razlika mnogih pocev od maticne ploce itd. Cijena mozda jeste malo visoka ali to je to, i plus originalni Win 8.1 koje se sada besplatno nadogradi na Win 10.

i meni je zao sto kvarim oglas.;)
 
Član
Da hvala kolegi namiku, kao sto je rekao nesta proizvedeno 2010/11 i 2014 je velika razlika prvo u maticnoj , pa u procesoru, duzini trajanja baterije, raznim sistemima koje ovaj procesor ima a stariji nemaju, kvalitetu displaya, garanciji koja traje do pocetka 2017 godine, mogucnosti nadogradnje na novi windows 10 koji izlazi 29 jula, vec sam se pretplatio da cim izadje mogu nadograditi itdOvo je najjeftinije sto ima na piku ukucas ovaj model pa pogledas, naravno za pravog forumasa se mogu jos dogovoriti.To sto u bosni ljudi misle ako pise i5 da je i5 prije 5 godina i sada isto ja tu ne mogu nista pomoci.
 
Član
Koga briga za jacinu laptopa prijatelju, to je ono sto se najmanje gleda na laptopu, na laptopu se gleda pouzdanost, duzina trajanja baterije, stedljivost procesora itd, ako ti treba jacina kupis fino desktop.To sto ja imam desktop racunar koji sam kupio prije 5 godina i koji je jaci od mnogih danas kompjutera koji se prodaju za 1000 i vise meni nista ne moze pomoci, jer je moj hardver prevazidjen tako da ne mogu taj racunar prodati za vise od 600KM, malo pogledaj cijene prijatelju i vidi sta se gleda na laptopu nemoj samo djaba ponavljati.Odes fino na intel ark i vidis da je cijena novog procesora 150KM u korist moga laptopa nad tim laptopom, da ne govorim o habanju toga laptopa koji nakon 3 4 godine je mozda i izgubio ekonomsku vrijednost, moze on izgledati kao iz radnje ali njegova ekonomska vrijednost je spala na minimum, gledajuci cisto sa ekonomskog aspekta taj laptop ne vrijedi ni 550KM, onda da ne govorim o displayu , operativnom sistemu itd.
 
Poslednja izmena:
Top