P: Honda CIVIC ED7 1.6i SOHC

P: Honda CIVIC ED7 1.6i SOHC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na žalost HITNO prodajem svoje omiljeno vozilo, pa hajde da vidim ima li neko ovdje ozbiljniji nego na pik.ba, a možda nije vidio moj oglas tamo...
HONDA CIVIC 4-te generacije hatchback 1,6 16V D16A6

Boja = Rio red
Akumulator nov sa garancijom, PGM - FI, 1590 ccm3
81KW/110PS/109 HP, 134 Nm/5200 rpm, gume i felge = nove 14" 195/60 sa originalnim Honda čeličnim felgama
JA SAM TRECA RUKA, AUTO JE UVEZENO OD PRVOG VLASNIKA IZ ŠVICARSKE
OD OPREME = elektronski šiber - fabrički tonirana stakla - volan podesiv po visini - originalne ratkape 14" - fabričke patosnice naprijed/nazad - ukrasne lajsnice - blatarice naprijed/nazad- osvjetljen prtljažnik - CRX/DOHC hauba - Gas charged KONI Sport adjustable amortizeri i opruge
prednji 8040-1077Sport i zadnji 8040-1103Sport možete pogledati na ebay koliko samo oni koštaju. Set kvačila LuK (prešao samo 10000KM), motor D16A6 16V SOHC i još mnogo toga mogu reći preko telefona ili uživo...
Vozilo se prodaje iz razloga što sam našao drugo i ovo je isključivo bez zamjena, uz njega dođe još puno dijelova iz moje garaže poput još jednog motora, dosta dijelova oko mehanike itd jer sve dajem u kompletu..

DAKLE HITNO I CIJENA JE 1.500,00 KM iz razloga što je stvarno hitno i bez zamjena i bez pregovaranja
Kontaktirajte me na 061/533-303

image upload


Više slike na linku: HONDA CIVIC OGLAS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top