P: Honda Civic 1.4i 90KS 1998 god

P: Honda Civic 1.4i 90KS 1998 god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako naslov kaze na prodaju Civic HR table registrovan do 5 mjeseca sledece god.

Cijena: 2000€


Stanje je solidno ima par mana koje nisu strašne tipa oštećenja od leda na krovu i zadnjem spojleru znači nije farba ispucala nego su samo udubljenja vidi se na slikama.

Unutrašnjost je očuvana dobro, gume su onako, felge očuvane hondine originalne, pređena kilometraža je 173547, u vlasničkoj knjižici su dva vlasnika vi bi bili treći, auto je voženo u Hrvatskoj u Zagrebu pa se vlasnik preselio u BIH a ja s njim mjenjao za neko drugo auto prije 15ak dana, od tad stoji kod druga u Gradačcu jer ga ja ne smijem voziti u BIH, upali se i provoza svakih par dana, postoji mogućnost da će se uskoro prebaciti u Brčko ili Županju. A pogledati se može kad god poželite uz predhodnu najavu naravno.

Cijena bi se možda mogla još malo korigovati.

Za sve dodatne informacije slobodno pitajte, slike su sa telefona, pa potrudiću se da postavim bolje uskoro ali svejedno koga bude zanimalo će doći i vidjeti uživo tako da je za sad dovoljno ovih par.

Zamolio bih još da mi ne nudite zamjene jer pored što imam drugo auto, u BIH ne mogu da vozim HR table, a i ovo sam uzeo u zamjenu za drugo koje sam imao radi lakše prodaje.

Kontakt: PM ili menjic@gmail.com ili mob: +387 65 542 182

359mrty.jpg

359mrty.jpg

5e8ljk.jpg

ng3uab.jpg






"Success is 99% percent failure."
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top