P: Golf 2

P: Golf 2

Član
Prijatelj prodaje Golfa 2 1.3 benzin
Na novo je sredjen, zasticen i ofarban,
Nova getriba, novi druk ležaj, lamela, korpa, novi zadnji amortizeri i prednji, nov akumulator
Prednja Recaro sjedala iz Golfa 3, zadnja sjedala kožna, sportski mali volan, GTi spojler, maska bez znaka, zatamljene štope
Tek registriran, tj registriran do 8.mjeseca 2015.
Cijena 2000km, može nešto i niže

dzbkaw.jpg

23s81zd.jpg

9a8h9h.jpg

23kstux.jpg

2pp0ei9.jpg


Sve informacije na broj 063 - 905 - 143
 
Član
Jel se to isplati na golfa nabacat novih dijelova i prodavat?
Lijep golf, samo nije napisano ono najvažnije, kilometraža?
 
Član
Novi djelovi su stavljani da auto bude tip top a ne zato da se zamazu oci nekom zbog prodaje.,
Kilometrazu zaboravio., nesto vise od 220tk
 
Član
Hahahaha, odavno me nije nešto ovako nasmijalo..... pa tko još pita za kilometražu u auta starog stotinu godina.... moj je prešao 150 tis. majkemi :D


Doduše isto je ako je prešo 300k ili 900k..
To je ono važno je da je se Passat petica uzeo a nema veze što je bio taksi :)
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
Dalam,pratim tvoje postove i pitam se. Jesi li ti stvarno tako glup ili treniraš. Bolan auto 30 godina staro, sa registracijom 2000 km.
Čudi me da nisi još pitao jel lupan
 
Član
Dalam,pratim tvoje postove i pitam se. Jesi li ti stvarno tako glup ili treniraš. Bolan auto 30 godina staro, sa registracijom 2000 km.
Čudi me da nisi još pitao jel lupan

Jel ovde administratori šta rade? mislim ovo vrijeđanje je nepotrebno samo sam pito za kilometre....
 
Poslednja izmena:
Član
i servisna knjiga druze, nju ako nema vracena mu je kilometraza da znas

Vidiš ti me razumiješ, hvala na podršci,,, samo ima ono možda je od drugog golfa servisna?
Jer npr, ako je TAS te servisne su onako slabo rađene, slaba im je tinta bila tad...
Šta ti misliš jel stvarno ima servisnu???
 
Top