P:Gilera runner vxr

P:Gilera runner vxr

Član
Marka:Gilera
Model:VXR Runner Race
Godiste:2006/12.
Snaga:200ccm,21ks
Kilometraza:20000km
Boja:Metalik crna/crvena
Posjeduje 2 ključa
Registrovan do 1.6.2011.godine
Servisna knjizica
Prije 1000km zamjenjeno sljedece:Ulje u prijenosu,ulje u motoru.Filteri:ulje,gorivo,zrak.Disk plocice i ulje u kocnicama.Nova sjecica,lulica.Nov variomat,remen.Nova rashladna tekućina(antifriz).Ociscen karburator.
Na skuteru su sljedeci dijelovi:
-Polini Maxi speed control variomat s devet rolica.Stavljen je prije 1000km
-Polini remen kevlar.1000km presao sa njim
-Polini zvono kvacila
-Auspuh Serdarević s titan kapom.
-Protocnija grana inox
-Xenon svijetla
-Led dnevna svijetla
-Led zadnji mini zmigavci

Gume:U odlicnom stanju

Uz skuter cu dati jos sljedece dijelove:Original auspuh,original sijalicu svijetla H8,original zmigavce.Nosac tablice,blatobran fiksiran kod tocka...

Poklon:Malossi multivar 2000 variomat:nove rolice,slajderi,poklopac variomata,piksna.Centralni feder.Detaljno poliran.Znaci pakiranje kao iz trgovine.Poklon vrijedan preko 100KM.Ali to nije sve.Kupcu cu dati jos 2 seta rolica za polini variomat koje su u trgovini nove placene po 180kn,znaci jos jedan poklon vrijedan blizu 100KM.Ali ni to nije sve.Kupcu cu pokloniti alu podnice koje su koristene par dana.

Skuter je kao nov.Nema packice na sebi.Skuter sam kupio od 1. vlasnika.Prvi vlasnik je umirovljenik kojem je ovaj skuter sluzio za voznju po zg.Svi servisi su redovno radjeni u ovlastenim servisima u ZG.Plastike nikad nisu varene....Kad sam ga kupio tvornicki je imao po sebi crtice i sivu plastiku kod nogu.Ja sam isti dan plastike 2 sive dao na lakiranje u komoru,i odlijepio sve crte jer mi je to bilo ruzno.Sve dijelove sam naknadno stavljao......Onda sam ovog ljeta posto je bila kisa par dana,i nisam imao obaveza rastavio kompletan motor.Sve plastike su detaljno pripremljene,i lakirane u komori u metalik boju.

Cijena je 4500KM.Nize ne ide.Ovo je betonirano.Ali moguc dogovor prodaje bez auspuha,xenon,led zmigavaca,led dnevnih svjetala,i polini variomata.Znaci stavio bi serijsko umjesto tog.Cijena bi bila 4100KM.

Evo slike skutera kako je izgledao prije:






A sad izgleda ovako:









 
Top