P: fiat bravo,1.9JTD,2001god..postavljene slike

P: fiat bravo,1.9JTD,2001god..postavljene slike

Član
dakle prodajem svoju formulicu.. fiat bravo 1.9JTD, 2001god, 77kw 105ks,presao 220xxx siva metalik,klima,airbag,el.podizaci, ugradio sam H1 8000k XENONE, VELIKI servis uradjen prije 17 000km(ulje,filteri,remen,vodena pumpa,remenica i sta jos ide uz to) promjenjen termostat(placen 140KM) nov akumulator, prije nepunih 5000km promjenjeni nazad amortizeri,seleni,naprijed lafeti, na autu su celicne felge sa novim M+S HANKOOK i TIGAR gumama..auto bez ulaganja.. cijena 7200KM.. BEZ ZAMJENA..

bd079259.jpg

3578911c.jpg

7402b597.jpg
 
Član
BUMP!!!! MOZE ZAMJENA!! ZA SKUPLJE!! GOLF IV,SEAT IBIZA-LEON,ALFA ROMEO 147 JTD, OD JEFTINIJIH MOZE ZAMJENA SAMO ZA GOLF 2 GTI!! NISTA DRUGO!
 
Član
interesuje li te zamjena za ovog stila:
http://www.bhtuning.com/p-fiat-stilo-t-34134.html

Ipak je logican slijed, sa brava na stila :)
 
Član
sto jest jest buraz predobar ti je stilo ali mi je preskup jer ima dosta jeftinijih mada nisu kao tvoj al netrazim neki full, da je odlicno auto i da slusa i sluzi..samo to:D:D:D hv na ponudi
 
Član
ma nema problema. moze se sad naci stilo i za 8500 km, ovaj je skuplji upravo zbog opreme i stanja auta, servisa itd. auto je fakat predobro, za godinu i po jedino je promjenjen MAF ali i to zbog kretena u servisu koji su stavili pogresan filter zraka. samo redovni servisi i nikakav problem. vjeruj mi da je to najvaznije, jer ja znam iz licnog iskustva. vozim PUG 206 i za pola godine koliko ga imam, ulozio sam jedno 1500 km, zivce ne brojim. Sretno sa prodajom. i da kupis onu alfu 147 jtd sa pik-a:icon_smile:
 
Član
EXTRA STANJE!! auto ima 2 nedostatka sto sam zaboravio napomenuti,rucke na vratima su malo otisle valjalo bi ih zamijeniti i upaljena je lampica airbaga koja se meni upalila prije jedno mjesec dana(dijagnostika 20KM)..
zaboravio sam reci da uz auto idu 3 originalna code kljuca sa karticom..
BUMP!!
 
Top