P : brembo poklopce za kociona klijesta

P : brembo poklopce za kociona klijesta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Prodajem brembo poklopce za kociona klijesta

img0122d.jpg


Nazalost meni ne mogu stati na 15", znaci od 16" felge pa gore moze..

Cijena 50KM

061 360 783
 
Član
Skotnao sam da se montiraju lijepljenjem nekim.... kako se skidaju u slucaju potrebe i vracaju nazad? koja bi bila zadnja cijena ? ;)
 
Legend
evo free bump noketu
ja sam svoje ljepio ljepilom za sajbe , evo ima vise od mjesec dana uvijek su kao nove i drze normalno
 
Član
enesss je napisao(la):
evo free bump noketu
ja sam svoje ljepio ljepilom za sajbe , evo ima vise od mjesec dana uvijek su kao nove i drze normalno

to ljepilo za sajbe trazim vec 3 mjeseca da bih i spojler mogao zalijepiti... :lol:

@omare (zamalo pa imenjace :D) hvala za ovaj DIY, vidio sam na vasoj stranici da radite to, ali nisam znao da ima ovako objasnjeno, hvala najljepsa ;)

noke, koja je zadnja cijena i jesi li vec iskoristio ova ljepila ?
 
Legend
Ovako, cijena je ta sto pise, kad dodjes da ih uzmes, dog cemo se eventualno za neki popust ako se budes znao cjenkat :icon_smile:
sto se tice lijepila, i ja sam namjeravao to lijepit lijepilom za sajbe, jer je ono jedino koje je postojano na temperaturu u vodu, tako da nemas sta puno razmisljati :))
to lijepilo imas kupit u svim bolje opremljenim prodavnicama boja i lakova, u merkuru imas, u obiju imas itd itd..

061 360 783


enesss je napisao(la):
evo free bump noketu
ja sam svoje ljepio ljepilom za sajbe , evo ima vise od mjesec dana uvijek su kao nove i drze normalno

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
evo na nasoj stranici imas uradi sam brembo look pa et jos jedan free bump

http://www.amkvenom.com/?cat=5

hvala omare i enese ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top