P:Audi A4 :(

P:Audi A4 :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem Audija A4 1.8 20v quattro,'95 godina,ima automatsku klimu,mulitmediju Panasonic,dva airbaga,puno toga ulozenog,da nabrajam

Eksterijer:
BBS CH felge 18x8,5 lakirane u metalik perla crnu od mercedesa s gumama Bridgestone Potenza RE050 225/40/18
Branik prednji od riegera-imam novi prednji branik koji se treba samo montirat i rezat haubu da izgleda kao Audi S6 s velikim grbom-placeno 4700kn
Zadnji branik od Seidla
Pragove od Seidla
Farovi prednji od Sonara angel Eyes
Zadnji farovi od Dectanea
Spulja od Remusa,unikat napravljena za dvije cijevi za svake strane
Gljivasti filter od BMC F1
Zatvoren bunker iza,otvara se hauba u kabini
unikat napravljena maska prednja

Interijer:
A nosac profarban u crnu metalik boju sa satovima temperature vode i voltmetrom
Na polici zvucnici Pioneer 350w
Multimedija Panasonic 9003-N
i jos nekaj cega se nemrem sjetit...

Boja je ofarbana u plavu perla s ljubicastom od toyote...
Neki su vidjeli auto i znaju o cemu i kakvom se autu radi...

U auto je ulozeno puno ljubavi i truda,neki su vidjeli slike,eto prodaje se zbog kupnje drugog auta...
Motor ima 209tkm,nedavno promijenjeni filteri,stavljeno novo ulje,novi hladnjak stavljen,novi termostat,nova pumpica goriva,nova pumpica ulja,filter goriva,zamijenjeni lageri,auto radi super,samo treba promijeniti ventile jer ono skljocaju,kosta u tokicu 20 komada za 1200kn,60kn komad,pali i vozi...

Evo slike:








Uz to dajem nove zimske gume BFGoodrich Winter 195/50/15 s novim celicnim felgama.

Cijena 8500eura,nije fiksna,mozemo se dogovoriti,hitno mi je jer prodavac ceka lovu... PM
 
Legend
:icon_cry::icon_cry:
ne zelim offtopicariti,ali ne mogu da ne pitam, ZASTOOOOO ? :icon_question:
 
Član
Spustila sam cijenu na 7500eura tako da je dosla jedna prilika koju ne zelim propustiti...kolega,nisam ni planirala da prodamo audija,ali evo dosao je taj dan da jednostavno se moramo pomirit s time,inace ga ne bi prodala koliko je puno toga ulozeno,novci su otisli u zrak koliko smo ulagali...i naravno nije fiksna cijena mozemo se dogovoriti oko cijene,samo je hitno da prodamo...
 
Početnik
u Bosnu cisto sumnjam da ce te uspjeti prodati za te pare iz razloga sto se kupac uopste nije u mogucnosti da registruje to auto ovde... u svakom slucaju sretno u prodaji.
 
Član
Kolege moje znaci doslo je do toga...Ovo je preesmijesna cijena!:icon_sad: Stavim na par drugih foruma teskog srca!
 
Član
Znam,Danijele,kaj su mi svi svasta govorili da je 9000 eura pretjerana cijena,da to nitko nece kupit nase sranje od auta...toliko smo ruznih stvari od par foruma dobivali postove da je nas zaboljelo kao sto je croportal,tako smo drasticno spustili cijenu,tako da je ovo nasa fiksna cijena,za tih 7500eura cu skinuti multimediju,a ostalo prodat...zurim se kupit drugi auto jer me tip ceka s autom i obecao mu do iduce godine 3 mjeseca dat lovu,tako da nemam bas vremena za trosenje...sve zivo prodajem...cak jos i oldtimera audija 50 prodajem samo da skupim lovu...i puno hvala na pomoci,Lazo i ispricavam se na velikom OT...
 
Član
5500 eura bez multimedije,tako da to znaci da sam auto vrijedi 3000 eura,a ono sto je na njemu vrijedi vise od 5000 eura...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top