Ozvučenje POLO upit?

Ozvučenje POLO upit?

Da li neko ima iskustva sa upgrade-om ozvučenja u POLO 6n2. Dakle želio bih da promjenim fabričke zvučnike koji su poprilično dali svoje, ali je pitanje šta uzeti umjesto njih a da to bude nešto sasvim solidno. 16cm je prečnik istih.
Molim za pomoć

hvala.
 
Druže znam i ja da je Alpine dobar brand, dobar je i JBL, i Sony, i blaupunkt, i sl. Ja pitam ima li neko sa iskustvom ko je radio u tom polu jer želim da mi se zvučnici fino uklope u vrata, da ne izgleda rogobatno, da ne trebam ništa pretjerano prepravljat. Dakle da može fino fabrička mreža sa tapacirima stati. Novac mi ne igra toliku ulogu, doduše auto je daily volio bih da imam finu muziku i to je sve.
 
Druže znam i ja da je Alpine dobar brand, dobar je i JBL, i Sony, i blaupunkt, i sl. Ja pitam ima li neko sa iskustvom ko je radio u tom polu jer želim da mi se zvučnici fino uklope u vrata, da ne izgleda rogobatno, da ne trebam ništa pretjerano prepravljat. Dakle da može fino fabrička mreža sa tapacirima stati. Novac mi ne igra toliku ulogu, doduše auto je daily volio bih da imam finu muziku i to je sve.
Nadji isti obim i pasovat ce ti. Dok mi je otac imao 6n2 mjenjao je zvucnike. Ako nista izvadi svoj jedan pa naspram njega vidi jer je moguce da je kod alpine veci magnet.
 
Imam ja dobre clarion nove zvučnike u kutiji prečnika 16,5 cm kao i fabrički zvučnici.Zvučnici novi i ako budes zainteresovan mogu slikati i poslati slike na viber.Moj broj je 061-411-670 Mirso.
 
Top