ovlasteni servis ili ne?

ovlasteni servis ili ne?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
predingli je napisao(la):
Ovlašteni servisi imaju isto takve muljatore koji prodaju nove dijelove ispod pulta,ja kupujem od jednoga majstora iz servisa dijelove u pol cijene,pa si sad mislite kaj su vam ugradili na auto,i još nesmeš biti kraj auta dok ti ga popravljaju,radi vlastite sigurnosti,navode,zbog mogućih ozljeda.
Evo jednog primjera osobno od mene,došao sam na servis s terenskim autom pod garancijom i bila je puna posuda za pranje stakla koju sam osobno natočio dan prije kod kuće,a kad sam došao nakon 2 sata po auto,na računu je crno na bjelom pisalo 7 litara tekućine za pranje stakla i 1 kg.masti a auto ima 2 (slovima dvije) mazalice na križevima kardana i ko je sad tu lud ?
Čim istekla garancija,nema mene više u ovlaštenim servisima !

Zasto bi bio pored svog auta, kada recimo u REMEX-ovom servisu sjedis u kaficu i gledas kako ti rade auto na 4 velike plazme. Znas ono lagano zagrebacki ;)
 
Član
jest da to gledanje platis pristojnom cifrom za satnicu rada na tvom autu ali zato si sto bi reko nas narod "rahat" ;);)
 
Član
Nemam para na bacanje a ni bijesno auto da vozim u ovlašten servis,ali ima tih majstora koji su se specijalizirali za neka auta,npr. Ramo koji radi BMW 40 godina,suvišno je komentarisati njegov rad..Ljudi dovoze i nova auta kod njega..Poenta priče je kad bih imao para za X5,imao bih para i za Tomića :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top