Ovlasteni chip tuning za VW,Audi vozila

Ovlasteni chip tuning za VW,Audi vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li to uopste postoji? Da li se moze naruciti preko ovlastenog salona chip za tuniranje motora jer se na taj nacin ne gubi garancija? Prijatelj mi je pricao da to postoji u hr. sad ne znam jel to moguce kod nas..
 
Član
Ma i ako ima oderu te po usima ko budalu, cipujes negdje drugo npr kod Krvoloka....a u servisu nikad u zivotu ne mogu saznat da si cipovo ako im ti ne kazes..... Ovo ti je 100% posto i ja sam svako svoje novo auto cipovo i niko nikad nije sazno da sam sta uradio....
 
Član
HuKa je napisao(la):
Ma i ako ima oderu te po usima ko budalu, cipujes negdje drugo npr kod Krvoloka....a u servisu nikad u zivotu ne mogu saznat da si cipovo ako im ti ne kazes..... Ovo ti je 100% posto i ja sam svako svoje novo auto cipovo i niko nikad nije sazno da sam sta uradio....

i onda se u servisu prave budale kao kod mene....imam reklamu web stranice na autu i otisao u servis kazu oni meni auto je chipovano i treba ulje cesce mjenjati..ja kazem pa kako znas da je chipovano..kaze on meni pa pise ti na zadnjoj sajbi hahahaha
 
Član
Pa interauto je za audi, i nudi tuneline chip tuning. Nipex je za vw i nude OC.T chiptuning.. I ako cipujes kod njih ne gubis garanciju. A u biti sve je to isto, kao i kod ostalih, samo je razlika kolko ga ko "odvrne". A saznat ne moze niko da je cipovan osim ako ti ne kazes..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top