ovlasteni bosch serviser..!!!

ovlasteni bosch serviser..!!!

Član
neznam jel ova tema spada tu ali neznam gdje bih je svrstao..
ali ovako je to bilo..

-jos dok sam imao golfa mk3 1.9TD imao sam problema sa bosch pumpom.. potrosnja se popela na velikih 11-12litara na 100km,ler gas je bio u k*rcu skros.. znao sam da to moram rijesiti.. nisam htjeo ici nikuda dalje nego kod ovlastenog servisera.. (da budem siguran)
cu se sa majstorom..
sve je bilo uredu dovezi auto za dan-dva se cujemo.. ok
zove majstor Jure auto je gotov mozes doci po njega..
-koliko to kosta
-750kn
posto sam radio i nisam nikako mogao otici po auto posaljem kuma da ode po njega..
auto je stigao kuci nista se promjenilo nije.. potrosnja je ostala ista samo je ler gas doveden u normalu.. auto je isao jos gore nego kada sam ga odvezao kod njega..
nakon 2-3 dana uzimaj telefoon i zovi..
doticni gospodin se javio i opet sve super..
- nema problema dovezi opet auto i cujemo se..

prosla su 4 dana.. zovem ga da vidim jel gotovo..
da,da sve je sredjeno dodji po auto..

opet ista stvar nista napravio nije..

treci pokusaj kontaktiranja je trajao mjesec i pol dana..(u njemackoj je,nemoze se trenutno javiti.. i takve stvari..)
kada sam ga uspio kontaktirati rekao je da ce staviti drugu bosch pumpu i da je to onda to..

nakon 4-5 dana auto je bio gotov..

druga pumpa je stavljena ali neka koja neide na moj auto.. tako da mi klima nije mogla raditi kada stojim na mjestu.. padaju obrtaji i auto trokira..
sve sam to prebolio..do danas.. kada je stari mjenjao na renault thali-i bosch pumpu..
posto su mu dizne isto tako bile u banani majstor odveze auto kod doticnog gospodina... koji je to nesta naplatio 1900kn da auto opet neradi dobro.. trese se,trokira,gasi u voznji i takve stvari.. sada je opet krenilo zavlacenje i provociranje..

poruka ovoga svega..

IZBJEGAVAJETE poznatoga JURU bosistu iz vinkovaca u velikome luku.. !!!!!!

ja nemogu vjerovati ko je njemu opce mogao dati licencu OVLASTENOG Bosch servisera..
 
Top