ovako.. imam pojacalo i woofere u tubi.. pomoc

ovako.. imam pojacalo i woofere u tubi.. pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
treba ti napojni kabal od akumulatora do gepeka (+) i osigurac,treba ti komad iste debljine za masu (-),cinch kabal od radia do pojacala......i remote kabal (gasi i pali pojacalo kad palis/gasis player)

a ako si nesiguran radije odnesi nekom da ti uradi,evo muha u caraudio.ba ti to moze ja mislim
 
Član
enesss je napisao(la):
treba ti napojni kabal od akumulatora do gepeka (+) i osigurac,treba ti komad iste debljine za masu (-),cinch kabal od radia do pojacala......i remote kabal (gasi i pali pojacalo kad palis/gasis player)

a ako si nesiguran radije odnesi nekom da ti uradi,evo muha u caraudio.ba ti to moze ja mislim

A moze li mi muha reci koliko para ce mi uzeti za ugradnju???
 
Član
golf_2_1.3 je napisao(la):
puno je to,fino se ti uhvati klijesta i ostalog alata i spajaj + na + itd,hehe

Dodje ti meni u ljeto lijepo fino jedan "FRAJER", Golf mk3 strane table, nako pit bull faca, cvike koje pokriju pola face, ljutit pogled ( kako rekoh "FRAJER"), oce da mu spojim player u kola. U normalnim okolnostima uzimam 10 marki za spajanje playera (ZA RUKE), njemu sam nako iz cejfa trazio 20 jer me je nerviro hehe .... kaze frajer puno i ode .... nakon par dana samo pola kilometra nize kod najjaceg elektricara u Zivinicama, pojavi se taj njegov golf izgorio od glave do pete .... frajer pokuso sam sebi spojit player .... komplet golf je plano ko sibica .... kompletna elektronika, komandna, sjedista, tapacirunzi , NOV PLAYER, sve zivo izgorilo .... sad ti meni reci sta je jeftinije .... ????

CARE AKO SI IZ SARAJEVA, SKUPI PARE I NOSI TO MUHI I FARETU, NEMOJ SE IGRAT MAJSTORA TAM GDJE I NAJMANJA GRESKA VODI VELIKOM PROBLEMU. LIJEP POZDRAV I STVARNO SE NADAM DA CES ME POSLUSAT.
 
Član
ok... hvala.... zavrsio sam vec ... bio sam u hrvatskoj .. i tamo mi je neki bratov drug zavrsio. hvala svima..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top