Otvorenje Sarajke

Otvorenje Sarajke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jel ko bio? JA zapao u guzvi kod vijecnice oko sat vremena mi je trebalo da izadjem jebo sam sve zivo :p Gledao sam slike na netu,izgleda jednostavno perfektno!!! Jel ko od vas bio unutra,kakvi su dojmovi? Ja planiram ici sljed. sedmice dok se ovo malo slegne sve..
 
Član
Koji si ti lud pa đe ćeš tamo zatvorili saobraćaj,ljudi šetaju titovom,ma špica bilo prepuno sve a još lijepo vrijeme pravo lijepa atmosfera.Mislim da Parkuša nikad nije bila punija :lol: Nisam bio unutra i ne mislim još dok malo ohanu,to će ovih dana nahrliti baš a ne gumo ja gužve
 
Legend
bio sam ja sinoc, ostavio auto gore kod radnika i presao malo da vidim sta ima, bilo je stvarno puno ljudi, pa nisam ulazio,gledao malo samo otvorenje (ceremonija neka bila ha fu) i danas odem.. onak sta da kazem , robna kuca svijetskih standarda..

ma kakava god, bitno je da nam je opet centar grada "u fazonu" ;);)

jos da oce proc ova kriza, da se stogod kupi bilo bi drama :lol:
 
Član
bio sam ja unutra i ljudi centar je stvarno savrsen
uradjen je perfektno i stvarno mi je drago da napokon imamo jedan pravi centar
samo sam se iznerviro kolki je treba ti dva sata da sve obidjes:D
 
Član
heh, mala ispravkica, sa sarajkom ga dijeli samo lokacija :D dvije rodice mi tu rade u nakim radnjama. a keno sa foruma nam radi u garazi, igra se sa nakom masinicom heheh :icon_biggrin:
oticu slijedece sedmice kad prodju ovi ispiti da vidim sta ima kod rodica :D
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
heh, mala ispravkica, sa sarajkom ga dijeli samo lokacija :D dvije rodice mi tu rade u nakim radnjama. a keno sa foruma nam radi u garazi, igra se sa nakom masinicom heheh :icon_biggrin:
oticu slijedece sedmice kad prodju ovi ispiti da vidim sta ima kod rodica :D

mogul i ja kod rodica :icon_confused:

:lol::lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
heh, mala ispravkica, sa sarajkom ga dijeli samo lokacija :D dvije rodice mi tu rade u nakim radnjama. a keno sa foruma nam radi u garazi, igra se sa nakom masinicom heheh :icon_biggrin:
oticu slijedece sedmice kad prodju ovi ispiti da vidim sta ima kod rodica :D

mogul i ja kod rodica :icon_confused:

:lol::lol:

sta li si to napiso pa se ispravljo?? :D a ne mozes kod rodica, ne volis ti plavuse heheheh :lol:
ma bjaaaazi, sad bi kod rodica, a nikad na kafu nisi zvao. hajd sto nisi zvao, nego lafo nikad ne mozes... ma bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazi :D

et da ne bude da samo offtopicarim, danas se vracam sa faxa, sunce ono upeklo, milion raje nekakve pred bbi centrom. valjda se furaju malo heheh :D
 

IGY

Član
ha nafatam vremena odo da prosetam
a onako iz auta kad vidim kako je sta je izgleda bas bogato :D
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
sta li si to napiso pa se ispravljo?? :D a ne mozes kod rodica, ne volis ti plavuse heheheh :lol:
ma bjaaaazi, sad bi kod rodica, a nikad na kafu nisi zvao. hajd sto nisi zvao, nego lafo nikad ne mozes... ma bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazi :D

et da ne bude da samo offtopicarim, danas se vracam sa faxa, sunce ono upeklo, milion raje nekakve pred bbi centrom. valjda se furaju malo heheh :D

eee da ti kazem, morao bih te ubit prvo hahah :D
volim djecem plavo,pa i ono ispod oka pa ti vidi kako ces :lol::lol::lol::lol:

aj aj, oticemo na fuka nek nam prodju ovi ispiti ba :icon_mad::icon_mad:
 
Član
ma bio kad je bilo otvaranje ono ispred i kreno uci ma to jedno na drugom ko da je sve djaba, kazu da je i juce lom bio unutra a sparno prica za sebe:D pa cu i ja otic kad se ovo malo smiri
 
Član
iako radim dole u garazama...sto kaze emir igram se s masinom...al ima TREBA more gore po buticima...a one sto rade...otkidaju...kad neka udje u wc...ja udjem za njom...da lafo promijenim sapun ili papir :)
uglavnom ludnica je bila za otovrenje....u konzumu svaki 100-ti kupac je dobio robu dzaba
 
Član
Jebeš centar gdje pive ne mogu popit... ko madžahirija da je

a i nema H&M, C&A, Stadium, Gigasport, Mediamarkt itd itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top