otvaranje gepeka na daljinski

otvaranje gepeka na daljinski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako posto zatvaram mjesto gdje stoji tablica na gepeku trebalo bi da mi neko odradi daljinsko otvaranje gepeka...hajd ako ima ko da to radi nek mi se javi...znaci to ce ovako izgledati kao na slici da se moze otvoriti samo na daljinski ili prekidac kakav..
 
Član
Moze ti to odraditi svako ko ugradjuje centralna i slicne fazone u auta, da si u Tz ja bi ti to zavrsio.
 
Član
trizex je napisao(la):
Moze ti to odraditi svako ko ugradjuje centralna i slicne fazone u auta, da si u Tz ja bi ti to zavrsio.

e jbg u sarajevu sam pa ako ima ko da bi mogo odraditi nek se javi na pm da se dogovorimo sve...
 
Član
Ljudi a kako se to uopste radi, posto ja takodje planiram zatvaranje gepeka.
I meni ne treba daljinsko otvaranje uopste, moglo bi i na prekidac.
Koji motoric ide unutra da je tako jak da otvori bravu gepeka???
To mi nije jasno.
Pa ako je neko radio neka mi pomogne oko toga.
 
Član
sad sam Ismara zvao rekao je da se javiti i dogovorite , kaze moze žmireči sve uraditi :cool::cool::cool:

0g1 je napisao(la):
Micky je napisao(la):
ja sam to radio kod Ismara radio i extra zadovoljan bio :cool:

koliko si platio ?


a nemogu da se sjetim mislim oko 100KM radi modula centralne brave ili tako nesto je bilo, najbolje nazovi ga i pitaj
 
Član
ja sam to radio sam sebi stavis motoric od rezervara na sipku koja otvara i povratnu oprugu i eto nevidim u cemu je problem tu normala na daljinskom ima dugme za gepek i to je to ;)
 
Član
nista lakse za napraviti. zavisno od vrste brave na gepeku probusi se tankim borerom metalni dio brave koji se inace pritiskom na dugme za otvaranje (dugme na gepeku) pomjera i otvara gepek.
ako je auto pristupacno za provlacenje instalacije posao ne bi trebao trajati duze od pola sata.
najlaksi vid ugradje je na zasebni prekidac mada komanda preko daljinskog modula nije nista komplikovanija za ugraditi. neka vozila imaju ruckicu pored sjedista kojom se moze otvoriti gepek, kod takvih vozila motorich se spaja sa polugicom na koju je sajla vezana.

nadam se da sam barem malo pomogao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top