Otkriveno loše gorivo na benzinskim pumpama

Otkriveno loše gorivo na benzinskim pumpama

Član
Nedavnom kontrolom kvalitete goriva na benzinskim pumpama i carinskim terminalima u Federaciji BiH otkriveno je da benzin na dvije pumpe ne zadovoljava standarde, potvrđeno je iz Federalne uprave za inspekcijske poslove.

Federalni inspektori nisu željeli otkriti o kojim benzinskim pumpama je riječ, ali su najavili da će nakon otkivanja loših uzoraka goriva poduzimati drastične mjere, koje do sada nisu primjenjivali.

Istakli su da će za ponovljeni prekršaj osobe biti kažnjene sa 40.000 KM, a u slučaju trećeg prekšaja nadležna institucija oduzet će dozvolu za rad.

U posljednjih šest mjeseci inspektori su uzeli za analizu 1.900 uzoraka kvalitete goriva.


joj levatluka cuj nisu zeljeli otkriti o kojim pumpama je rijec :lol::lol:


http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=8067:eek:tkriveno-loe-gorivo-na-benzinskim-pumpama&catid=1:vijesti&Itemid=5
 
Legend
OVO SAMO KOD NAS IMA !!
kako su hrvati rijesili problem sa utajom poreza, ODMAH JAVNO OBJAVILI KOLIKO KO DUGUJE pa da vidis kako se odmah placa !

FUJ FUJ FUJ gdje mi zivimo *bem ti federalnu inspekciju i mito i korupciju gamad potkupljena
 
Član
Ovi agenti su biznis obuces se pripremis dokumentaciju i po dvije litre na svakoj pumpi "kontrola kvalitete":D
 
Član
raymo je napisao(la):
Ovi agenti su biznis obuces se pripremis dokumentaciju i po dvije litre na svakoj pumpi "kontrola kvalitete":D

moram ti reci da je dobra ideja, ma prije nego bi i krenuo, dobio bi hiljadarku i 3-4 kile pecenja..
 
Član
cuj lose gorivo :lol: porezna i inspektori su jedni od najvecih kriminalca u ovoj drzavi ;)
 
haso je napisao(la):
Nedavnom kontrolom kvalitete goriva na benzinskim pumpama i carinskim terminalima u Federaciji BiH otkriveno je da benzin na dvije pumpe ne zadovoljava standarde, potvrđeno je iz Federalne uprave za inspekcijske poslove.

Federalni inspektori nisu željeli otkriti o kojim benzinskim pumpama je riječ, ali su najavili da će nakon otkivanja loših uzoraka goriva poduzimati drastične mjere, koje do sada nisu primjenjivali.

Istakli su da će za ponovljeni prekršaj osobe biti kažnjene sa 40.000 KM, a u slučaju trećeg prekšaja nadležna institucija oduzet će dozvolu za rad.

U posljednjih šest mjeseci inspektori su uzeli za analizu 1.900 uzoraka kvalitete goriva.


joj levatluka cuj nisu zeljeli otkriti o kojim pumpama je rijec :lol::lol:


http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=8067:eek:tkriveno-loe-gorivo-na-benzinskim-pumpama&catid=1:vijesti&Itemid=5

Ma sve je to ista kvaliteta goriva samo što ovi sa ove dvije prijavljene pumpe nisu zakitili inspekciju pa nastradaše :icon_smile:
 
Član
Ja majke mi mislio ovo jos jedna tema za neciji rodjendan! :lol:

Cuj, kod nas da ima pumpi sa losim gorivom? Nemoguce!

A bolje da navedu one sa ispravnim gorivom, manji ce im spisak biti ... :lol:
 
Član
Ne znam što su onda i radili kontrolu ako neće reći gdje ne valja? To je samo zamazivanje očiju narodu, oni tu kontrolu nisu ni vršili.
 
Član
.nOKe je napisao(la):
OVO SAMO KOD NAS IMA !!
kako su hrvati rijesili problem sa utajom poreza, ODMAH JAVNO OBJAVILI KOLIKO KO DUGUJE pa da vidis kako se odmah placa !

FUJ FUJ FUJ gdje mi zivimo *bem ti federalnu inspekciju i mito i korupciju gamad potkupljena

E bas tako nije mi jasno,sta ces kad je sve mito i korupcija :icon_mad::icon_mad:
Pa kome su otkrivali akd se ne zna na kojoj je :icon_rolleyes: :icon_mad:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Ja majke mi mislio ovo jos jedna tema za neciji rodjendan! :lol:

Cuj, kod nas da ima pumpi sa losim gorivom? Nemoguce!

A bolje da navedu one sa ispravnim gorivom, manji ce im spisak biti ... :lol:

Ako ih ima drug :cool:
 
Član
oni tek sad otkrili da je lose gorivo, ja to odavno znam, sto nisu pitali:lol:, ma kao sto neko rece nisu oni to ni vrsili, samo da se narodu zamazu oci
 
Cuj otkriveno, pa kao da je to bilo skriveno :lol::lol::lol: Ma inspektorima zafalilo para, pa ovako malo isprepadaju pumpadzije:lol::lol::lol: Sad ce takmicenje koji ce bolju "kovertu" dati, da mu ime ne osvane u novinama :lol::lol:
 
Top