OTEG'O SE GOLF, PROTEG'O PASSAT

OTEG'O SE GOLF, PROTEG'O PASSAT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto i napisa, golf je prodan, a passat je kupljen:) 1.9 TDI, DI crveno, 130 KS, full oprema, slike ce biti ubrzo aBd, dok prodje ova mecava... Odmah jedno pitanjce, negdje sam bio nasao na forumu, al neznam gdje, temu vezanu za one rucke na vratima, i kod mene se malo ogulio onaj premaz preko plastike, pa bih volio savjete kako to ocistiti/skinuti? Unaprijed hvala...!
 
Član
BEGA je napisao(la):
Kao sto i napisa, golf je prodan, a passat je kupljen:) 1.9 TDI, DI crveno, 130 KS, full oprema, slike ce biti ubrzo aBd, dok prodje ova mecava... Odmah jedno pitanjce, negdje sam bio nasao na forumu, al neznam gdje, temu vezanu za one rucke na vratima, i kod mene se malo ogulio onaj premaz preko plastike, pa bih volio savjete kako to ocistiti/skinuti? Unaprijed hvala...!
Sa srecom druze... ;)

Najbolje ti je da kupis u ASI takvu novu oko ~ 40KM je, jel ti sa 2 prekidaca ili 4?
Probao sam ja da sredim svoju na passatu ali nije islo.. materijal je kao od smole samo se razmaze i jos ruznije ispadne..
 
Član
Kod mene je bio onaj sa dvije rupice.. 40KM sam platio ako se dobro sjecam..
To mozes sam promjenit za minutu, ako neznas javni pa cu ti objasnit...


ps. nebi rekao da je skuplji taj sa 4 rupe, plastika je to jebga..
 
Član
Za cjenu posalji mail esad.druskic@asa-pva.ba ili nazovi i pitaj 033 771 260

Skidanje:
Ta plastika odozgo je montirana i onda je ubacen osigurac plasticni u onaj dio koji rukom stisnes kad otvaras vrata.
Otvori vrata i pogledaj ispod vidjeces male zareze, sarafcigerom ga gurni prema vratima i on ce ispast, tad ces se podici plastika.

Nek ti se nadju sarafcigeri jer moras odvrnuti prekidac sa 5-6 sarafa i to je to...

Prije ovoga skini plasticni osigurac.. evo strelice gdje se nalazi..
[attachment=5529]
[attachment=5528]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top