Osvježivač zraka oštetio masku

Osvježivač zraka oštetio masku

Član
Pozdrav raja, imam jedan problem. Naime u svojoj Astrici imam osvježivač zraka u staklenoj bočici sa drvenim čepom. Sve je bilo u redu do danas. Kad sam ušao u auto prvo što mi je zapelo za oko su bile nekakve mrlje na maski kod displeja iznad radija, znači tačno ispod špigle. Mrlje sam probao ostrugati sa noktima al nije išlo kao ni sa vodom i sapunom. Kad sam pogledao na miris vidio sam da je on uzrok svega i sad neznam sta da radim. Da li mi ko može dati savjet kako da ovo uklonim? Pozdrav :)
 
Pozdrav raja, imam jedan problem. Naime u svojoj Astrici imam osvježivač zraka u staklenoj bočici sa drvenim čepom. Sve je bilo u redu do danas. Kad sam ušao u auto prvo što mi je zapelo za oko su bile nekakve mrlje na maski kod displeja iznad radija, znači tačno ispod špigle. Mrlje sam probao ostrugati sa noktima al nije išlo kao ni sa vodom i sapunom. Kad sam pogledao na miris vidio sam da je on uzrok svega i sad neznam sta da radim. Da li mi ko može dati savjet kako da ovo uklonim? Pozdrav :)
najbolje bi ti bilo da je skines i ofarbas u boju auta jer ako mislis na centralnu konzolu ta plastika je hajmo reci ziva pa lako dodje do hemijske reakcije . Sta si tacno ostetio?
 
Član
JA ja jarane to je pravo zafrkana tecnost i meni je kanulo i samo sto nije progorilo otada u tu staklenu bocicu odem i izaberem si toceni parfen uspem u t bocicu i bolje mirise i nije tako agresivno.
 
Član
To popraviti ne možeš.
Samo savjet i ostalima da ne kupuju te otrove. Zamisli tek šta u plućima radi
 
ti parfemi od plastike prave zivu gumu nema teorije da to rijesis meni kanulo na Player
toliko je zalijepilo plocicu koja je odvojiva da je nisam mogao nikako odvojit jedino polomit sve
nego mani se tih parfema ubuduce a za popravak nesto iskombiniraj nisam pametan jer i ja sam svoj Player na kraju moro zamjenit
pozzz
 
Član
Ovo je fakat ruzno, pomirio sam se da to ne mogu odlijepiti, jedino da kakav karbon zallijepim preko toga :confused:
 
Skini konzolu i odnesi nek ti neko ofarba ako ti nije zao 50tak km , mozes i zaljepiti nesto al to ce vec biti ciganski malo :D predpostavljam da mislis na konzolu pa onaj ravni dio prije uvale za displej od bordcomuptera
 
Član
Meni je kanulo na onaj trokut za sva 4 zmigavca i odma boja se kao otopila odma sam to bacio i nece vise u auto.;)
 
Legend
meni je mirisna jelka unistila suncobran u autu, glupan ubacio gore miris i sav se naborao, uzasno :S
 
Top