ostecenje farbe

ostecenje farbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
evo ovako ljudi.Prije jedno 15 dana,moj golfac je bio sedmicu dana u garazi,i kako je tu sedmicu svaki dan kisa padala u garazi je malter poceo da curi s plafona i pravo meni na kola.Ja kad sam otvorio garazu kad nisam u nesvjest pao.malter je sreca kapao samo na jednom dijelu auta to jest na zadnje staklo,i kako je kapalo onaj malter se razlio po cijelom gepeku i otislo na farbu.E sad sa stakla sam uspio skinuti,ali na gepeku jos uvijek stoji i nema cime nisam probao da skinem,nisam mogao,evo vec 15 dana stoji nista ne spada.Pa ako ko ima kakav savjet da ovo uradim,a da ne ostetim farbu bio bi mu zahvalan.
 
Član
OOoo teska situacija jesil probao vrucom vodom,i polahko spuzvom trljat..........
 
Član
ako poliranje nije pomoglo,onda jedino vodobrusnim papirom ali neke ogromne gradacije,tipa nekoliko hiljada i lagano i pazljivo,pa poslije toga poliranje.
 
Legend
Al_Galone je napisao(la):
ako poliranje nije pomoglo,onda jedino vodobrusnim papirom ali neke ogromne gradacije,tipa nekoliko hiljada i lagano i pazljivo,pa poslije toga poliranje.

Ma ne smijem vodobrusnim papirom jer je veoma mala povrsina nezeljenog materijala sirine oko 1 cmkoja se salila iz gornjeg dijela prema donjem dijelu,to ne bi smio jer bi farbu ostetio
 
Član
Nexus je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
ako poliranje nije pomoglo,onda jedino vodobrusnim papirom ali neke ogromne gradacije,tipa nekoliko hiljada i lagano i pazljivo,pa poslije toga poliranje.

Ma ne smijem vodobrusnim papirom jer je veoma mala povrsina nezeljenog materijala sirine oko 1 cmkoja se salila iz gornjeg dijela prema donjem dijelu,to ne bi smio jer bi farbu ostetio

pa zato sam ti i rekao da uzmes veliku gradaciju,koja nije dovoljno jaka da skine lak
 
Legend
Al_Galone je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
ako poliranje nije pomoglo,onda jedino vodobrusnim papirom ali neke ogromne gradacije,tipa nekoliko hiljada i lagano i pazljivo,pa poslije toga poliranje.

Ma ne smijem vodobrusnim papirom jer je veoma mala povrsina nezeljenog materijala sirine oko 1 cmkoja se salila iz gornjeg dijela prema donjem dijelu,to ne bi smio jer bi farbu ostetio

pa zato sam ti i rekao da uzmes veliku gradaciju,koja nije dovoljno jaka da skine lak

ok druze,probat cu,mada opet ne znam ovo se zalijepilo,ja probao sam sarafcigerom,lagano po toj povrsini,al dzaba nema sanse da se skine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top