Ostao u brzini

Ostao u brzini

Član
Malo detaljnije da objasnim problem. Prije 2 godine mi se desi kad presaltam u R , auto trzne malo unazad , u D trzne unaprijed . Kad se to desi mogu vozit samo do 30-40 nece da presalta brzinu (automatik) , takodjer nece ni lijevo ni desno da salta. Prvi put zamjenim akumulator i bude sve okej . Nije prosla nepuna godina dana desi se ista stvar. Opet zamjenim akumulator i opet sve okej. Do danas je proslo 10 mj. Evo opet ista stvar , akumulator smo vozili na ispitivanje sa njim je navodno sve uredu. Servis mjenjaca je uvijek uredno obavljan i mali servisi takodjer , vodim brigu o njemu sto se tice servisa. Nedavno upalim auto ne radi instrument tabla nakom 5 minuta se upali i gore sve lampe na njoj . Zamjenim tablu ali nije ni to problem ocigledno , na novoj isto ne pokazuje gorivo kako treba. I bas jutros se desi kad sam se parkiravao nece iz D u R da prebaci dok ga nisam ugasio pa upalio. Trebam se sutra dogovorit sa autoelektricarom za termin pa me zanima jeli itko imao slicna iskustva sa ovim da znam oko prilike sta me ceka , moj mehanicar je spajao i pokusavao nije uspio pronaci sta ga koci . Nadam se da ce elektricar pomoci.
 
Top