Osnovna oprema .

Osnovna oprema .

Pozdrav.

Da vas pitam, ja sam inače početnik u saobracaju i oko auto dijelova heheh.
Juce me policja zaustavila i popušio sam kaznu eh sad, sve imam od osnovne opreme samo moram nabavit jos taj komplet sijalica rezervnih.

Vozim seata leona 2003godiste. Mozes li mi reci koja svjetla idu na njega, odnosno koji je to komplet koji meni treba tj. jeli i pozicije i obična i duga svjetla ili šta već :).

Unaprijed zahvaljujem.
 
Član
Imaš gotov set sijalica kupiti, i samo trebaš vidjeti koja ti je naprijed u faru sijalica, da li je h4, h1 ili h7 i onda izabereš set sa takvom sijalicom.
 
Član
Koja te marnula zandarmerija kad su te kaznili zbog sijalica, mora da su sve velike lopove pofatali pa sad jebu raju zbog jedne sijalice. Mene su jednom zaustavili trazili jbg nisam imo nijedne sijalice za gore nit pozicije nit h1 i h7, kao jel imas sijalice reko imam eno ih u pretincu suvozaca kao nemoras vadit posle ja popizdio kontam trebo sam rec imam komplet far, od sijalica jedino nosio za zadnji dio par komada. Prednje imam sad kratko i to je to, za dugo me ne moze kaznit i za poziciju bitno da imas kratko zamjenit ako crkne tj da mozes nocu vozit i da imas za zadnje farove jednu dvi sijalice.

Najzesca stvar zaustavlja mene zandar u gradu, kao jesil pio sta reko nisam a u mene na tabli znak da je crkla sijalica ko fes ka meni lik vidim rade ti sve sijalice:lol::lol::lol::lol::lol::lol: jbg reko rade..
 
Član
Ja ne znam gdje naletite na te policajce sto traze te protupozarne aparate, sijalice, sajle za vucu, i slično :icon_question::icon_question:
Imam prvu pomoc, trokut i rezervnu gumu i to je to, niti me je ikad itko pitao da i to pokazem :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
meni su htjeli isto pisati kaznu jer nemam sijalica,bio s jettom tad jos,svezan,imam prsluk,gumu,pomoc,trokut, slovo P imao,sve pregledao,onda dalje pođe gledat da vidi imam li gume zimske,tek bio stavio nove gume sportivine,kaze pise li na njima M+S,rekoh neznam,al vidis da su zimske,gleda,kad pise i to,sta ce dalje...kaze imas li sijalice ? rekoh mislim da imam,gdje su ti,rekoh u polici,ko fol tražim,znam da jedino to nemam,rekoh nemam bice da sam izvadio,tamo vamo peglao nesto i pusti me,htio pisati,sve sam imao osim tih sijalica,i bas more za to,posebno smoriše za to kod Bridge-a franki,jednom su me isto morili s volvom,imao sve,onda me za slovo P umorio,al pustio nekako
 
Član
mene je jedna zaba peglala ni manje ni vise nego za pisljivu poziciju u po bijela dana. ajd da mi nisu radila kratka svjetla, pa hajd. i ja joj govorim "ta pozicija se i ne primjeti pored upaljenih kratkih svjetala" al nista, i jedva nekako odustala. natezo se s njom vise od 10 minuta...
 
Top