Opruge

Opruge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako kao sto vec vecina zna u pitaju je Skoda Fabia, eh interesuje me dali na fabiu odgovaraju opruge od golfa 3 ili 4 ili mozda nekog seata? Jedina solucija za spustanje me kosta 1700eura a za to stvarno nemam para...

I ako su unikat opruge porbacu sa rezanjem pa vidjeti kako sta, interesuje me kome mogu odvuci auto da mi skine, sreze i namontira opruge i koja je cijena... HVALA
 
Član
Anais je napisao(la):
Eh ovako kao sto vec vecina zna u pitaju je Skoda Fabia, eh interesuje me dali na fabiu odgovaraju opruge od golfa 3 ili 4 ili mozda nekog seata? Jedina solucija za spustanje me kosta 1700eura a za to stvarno nemam para...

I ako su unikat opruge porbacu sa rezanjem pa vidjeti kako sta, interesuje me kome mogu odvuci auto da mi skine, sreze i namontira opruge i koja je cijena... HVALA

Nikako nemoj rezat opruge;)
 
Član
Nemam 300 km to je problem... imam 100 :D hehehe ja nit radim nit ista hbg tek zavrsio srednju skolu ako odradim sta honorarno to je to.... :(
 
Administrator
Anais je napisao(la):
Nemam 300 km to je problem... imam 100 :D hehehe ja nit radim nit ista hbg tek zavrsio srednju skolu ako odradim sta honorarno to je to.... :(

nemoj me pogresno shvatiti al bolje ti je stediti i kupiti ove opruge nego rezati svoje, razlika izmedju original i rezanih opruga je velika, rezanim oprugama ces dobiti nestabilno auto i imat ces velikih problema na nasim cestama.....pozzzz
 
Član
Rezanjem opruga ces dobiti spusteno auto ali ne vrijedi to nakon svakog dizanja auta na dizalicu namjestati opruge rukama u njihovo leziste da nalegnu prilikom spustanja, nakon 20-ak rupa insreument tabla ce ti se tresti kao u dvice dizela :)
 
Član
Svjestan sam ja svega sto se tice rezanja to mi je zadnja opcija.... A ko moze to uraditi ? Mislim ono sto sam napisao... da mi skine, sreze i namontira opruge i koja je cijena
 
Član
radije sacekaj pa vidi sa momkom za opruge ili nesto, sto kod nas mora sve na silu, pogledaj od kad je JD skupljao za felge i gume. Tvoja sigurnost je u pitanju a onda ugrozavas i ostale. Vozite pazljivo po gradu i imajte obzira na druge vozace :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:




nemogu da vjerujem sta sam gore napisao
 
Legend
Druze mislim da ti pasu od trojke, a za te pare mozes naci polovne, ili jos bolje naci nekoga kome trebaju obicne a ti uzmes sportske. Bolje sacekaj malo nego da rezes. Pokajaces se brzo. Ja sam svoje nove platio 100KM i zamjenio sam sebi. U pitanju je H&R crvene.
 
Član
Anais je napisao(la):
Eh ovako kao sto vec vecina zna u pitaju je Skoda Fabia, eh interesuje me dali na fabiu odgovaraju opruge od golfa 3 ili 4 ili mozda nekog seata? Jedina solucija za spustanje me kosta 1700eura a za to stvarno nemam para...

I ako su unikat opruge porbacu sa rezanjem pa vidjeti kako sta, interesuje me kome mogu odvuci auto da mi skine, sreze i namontira opruge i koja je cijena... HVALA

Neznam gdje si gledao to da te spustanje dodje toliko love...to je previse...mozes to sve uraditi za 1200-1300 eura....
E sad pogledaj ovaj link:
http://www.kw-suspension.com/en/
ja sam sebi odavde narucio opruge za moju oktaviu2 i cekam da dodju...sve ce da kosta sa dostavom u Srbiju 225eura i racunaj jos 20 eura goriva i jos oko 20-30 eura za postavljanje i to je to.....
Znaci ove opruge idu uz moje amortizere..a sto je najbolje iduce ljeto kad budem kupovao i amortizere moci ce sa ovim oprugama.....
Kakvo rezanje i ciganluk hoces da glavu izgubis.......
 

JD.

Član
ma vala mozes skupiti 3 stoje, ako nista do nove godine sigurno... ;)

sad ce bajrami pa ostavi lovu... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top