opet vw...

opet vw...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao sto znamo jebo auto a da nije vw :icon_coo
BAD BOY vam prestavlja...


Tunerska kuća Je Design pripremila je kompletan tunerski program za nedavno predstavljeni VW Scirocco. Aerodinamički elementi napravljeni su od kvalitetne ABS plastike, a njegovim postavljanjem, uz poboljšan downforce, postignut je i gresivan sportski izgled. Kako bi se unaprijedila vozna svojstva, postavljene su nove sportske opruge, sa kojima je težište spušteno za 30 mm, a postavljeni su i novi naplaci prečnika 19 inča sa pneumaticima dimenzija 235/35 R 19. Snaga 2.0 TFSI motora povećana je na 244 KS, a obrtni momenat sa 280 na 350 Nm. Na taj način poboljšane su performanse, pa ubrzanje od 0 do 100 km/h traje 6,6 s, a maksimalna brzina je 242 km/h.
 
Član
jedino sto mi se ne svidsja je izduv, vise volim kad je "na coskovima",ovaj fazon u sredini mi i nije bas privlacan
ostalo je sexy;)
 
jedini vw koji mi je gotivan i kojeg bi volio posjedovat,stvarno ne izgleda ko tipicni njemac,ko da su ga pravili japanci pocetkom devedesetih;nizak,sirok...

i sto alroad rece,samo jos ove fele u mat crnu
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
jedini vw koji mi je gotivan i kojeg bi volio posjedovat,stvarno ne izgleda ko tipicni njemac,ko da su ga pravili japanci pocetkom devedesetih;nizak,sirok...

i sto alroad rece,samo jos ove fele u mat crnu

POTPIS
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top