Opet honda

Opet honda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam opet sitni problem, onaj sa paljenjem sa rijesio.. ma nije problem samo POJMA NEMAM sta bi moglo bit.. kad skrecem u lijevu i kad vracam volan ispod prednje lijeve strane oko tocka cujem kao "doing " .. ma ko da feder kad ono opali.. znate vec.. al to sam par puta cuo, ne uvijek.. zanima me sta bi moglo bit ako ko zna??
 
Član
Pa kazu kupi hondu:Da ono "opet honda"...
skines tocak,stavis auto na kloc,neko neka mota a ti slusaj...
moguce je da je onaj lim oko kljesta kocnice,on se slicno cuje!
 
FCRS je napisao(la):
Pa kazu kupi hondu:Da ono "opet honda"...
skines tocak,stavis auto na kloc,neko neka mota a ti slusaj...
moguce je da je onaj lim oko kljesta kocnice,on se slicno cuje!

heh vjeruj mi kad se provozas u hondi tek onda skontas sto kazu kupi je.. a jebiga skontaj da je 94 godiste i da je sve to potrosna roba..

a ne znam da li je bas kineticki zato sto mi ne ''kucka'' konstantno.. i nije da kucka nego lupi, odjekne .. ponekad :D
 
Član
Integra_Gsi je napisao(la):
FCRS je napisao(la):
Pa kazu kupi hondu:Da ono "opet honda"...
skines tocak,stavis auto na kloc,neko neka mota a ti slusaj...
moguce je da je onaj lim oko kljesta kocnice,on se slicno cuje!

heh vjeruj mi kad se provozas u hondi tek onda skontas sto kazu kupi je.. a jebiga skontaj da je 94 godiste i da je sve to potrosna roba..

a ne znam da li je bas kineticki zato sto mi ne ''kucka'' konstantno.. i nije da kucka nego lupi, odjekne .. ponekad :D

Ma salim se gsi, pa kineticki se cuje kao da drobi,pucketa! a u moga priatelja se u alfe isto tako cuo onaj lim oko kocnice negdje zapinjao kada je motao volanom!
 
Dobro ti je rekao covjek, naj bolja stvar ti je da stavis auto na kloceve, da skines tocak da neko mota a da se ti zavuces ispod, jedino tako mozes skontati kako treba, ovako mogu da budu samo pusta nagadjanja!!!!
 
e ajde sutra cu ga stavit na kloceve pa cu vidjet, fol je sto mi se rijetko desava pa ne znam hocel bas tad htjet... uglavnom fala na savjetima :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top