Opet greska,iako su sijalice CANBUS??

Opet greska,iako su sijalice CANBUS??

Član
E ovako ekipa,pojavljuje mi se sljedeci problem,na Golf6 i Mercedesu sprinter u osvjetljenje tablica kada ubacim SMD sijalice sa canbusom opet izbacuje gresku na bordu imam LED sa 5 , 4 i 13 SMD diode za sve izbacuje greske , zasto je to i zbog cega , lose uradjene ili treba poseban sistem canbusa , za pozicije jos nisam probao.
 
Član
hoce to na audiju a4 bile stavljene led diode na tablice stalno gresku izbacivalo kao da nema sijalice pregorila itd i onda uzmem obicne i postavim nema druge
 
Član
To nisu canbus sigurno, posto ih imas po 3, 4km koje opet prijavljuju gresku, i ja sam ih prestao prodavati jer su lose, a neki su i dalje nastavili pa imaju taj problem. Bolje ne prodavati nesto sto ce vremenom samo odbiti musteriju radi 2, 3 km zarade ;)

Prave canbus smd pozicije su 15km, 20km par ( ja ih kupim po toj cijeni i po toj i prodajem od druga, jer sa time i xenon prodam tako da se i nesto zaradi ) ;)

Tako i za tablice
 
Član
Hvala raja , i ja cu ih prestati prodavati , jos cu ovo prodati pa cu preci na obicne , hvala i pozzz
 
Član
i ja sam tako uzimao te sijalice pa preprodavao zbog marku dvije na sijalici gubis obraz jednom sam kupio kutiju pozicija led samo od njih je 20% bilo ispravno sve ostalo skart mogu one ali ih moras "pikovat" sekundarnim da se ne okrecu i ne gube kontakt al opet kome ces uvalit takvu sijalicu kasnije sam presao na obicne sijalice i na ove malo bolje par dodje 25 do 30 KM nijedna nije prekidala i prijavljivala gresku a kvalitet svjetla da ne govorim
 
Top