opel vectra 1.6i gl

opel vectra 1.6i gl

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
sa cime da ofarbam onu kontrol tablu,tj. da mi se promene boje kada upalim svetla na njoj...??????
 
Član
vodenim bojicama, a mozes koristiti i malo tempere u kombinaciji...
fazon je slijedeci: imas kupiti samo osnovne boje + crnu i bijelu, a to su ti plava, crvena i zuta. ako zelis dobiti zelenu, pomijesas plavu i zutu, a ako hoces dobiti narandzastu pomijesas crvenu i zutu. ako hoces crnu ne moras nista mijesati jer je imas kupiti gotovu. crna ti takodje sluzi i ako hoces tamniju nijansu, pa je samo malo "kanes" u vec smuljanu smjesu. a ako hos svijetliju samo kanes bijelu...
e kad si smuljo smjesu boje onda slijedi nanosenje. princip je veoma jednostavan. sve sto zelis ofarbati (vazi za sve dijelove auta, osim retrovizora - ogledala) uzmes cetku i umocis je u smuljanu smjesu boja. kad je umocis, nevalja da kapa. to znaci da je prerijetko. ak ti se to desi, nije nista strasno, samo moras ponovo muljati. i kad napokon smuljas kako treba, onda uzmes to bojiti. mozes cetkom, a ako si se vec istrosio za tu boju i nemas para za cetke, pa ni one najobicnije za zube, onda mozes nanositi i prstima. i kad to sve obojis vidis dal ti se svidja. ako ti se svidja dobro i jes, a ako ti se ne svidja nema veze, jer svakak i nemas auta koje ces bojiti, tako da nikom nista...

u jebote, ja veca budala od njeg. naka me luda spucala :icon_biggrin::D
 
Član
i sa drvenim autlajnove da izvuces pa onda kolaz papira
ja vidio ima kolaz papir izgleda kao karbon ja mislio skroz auto obljepiti time
 
Član
nevalja drvenim bolan. moze da ostavi parnice na ovako lijepom autu. a gdje ce to uraditi. ccccccc
kako mu lose savjete dijelis, sram te bilo. jesi to ljubomoran na njegovo tako dobro auto, pa po svaku cijenu hoces da ga navedes da ga upropasti...
administratori, ovo treba kaznjavat. shogunn je ljubomoran na xdxx-ovo zamisljeno auto i hoce svojim savjetima da ga navede da ga obatali... :D

PS. Evo vidjo sad da si i naka svjetla spominjo. Imam ja viska jednu vanjsku sijalicu, nije puno presla. Doduse ne radi, al haj ba, kakve ima veze, mozes je koristiti po danu. Et u znak dobre volje i zelje da sto vise i bolje natuniras to auto, poklonicu ti je. Samo bi volio ako moze da negdje na auto stavis naljepnicu da pise da ti je to poklon od mene. Bila bi mi cast...

:lol::D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top