Opel LOTUS Omega

Opel LOTUS Omega

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Evo i test Opel LOTUS Omege iz 1992 godine , serijski broj auta 0448 . Mislim da je i za danasnje uslove premocan automobil , citajte

[attachment=21487] [attachment=21489]
 
Član
legenda,je li potrebno koemntarisat

lotus-omega-vel.jpg
 
Član
Bio je jedan u Sarajevu, ja mislim da nije replika! Ma mocan pravo! A stroj!;)

edoze je napisao(la):
legenda,je li potrebno koemntarisat

lotus-omega-vel.jpg

Sve kazaljke zakucane! Od obrtomjera, km/h, pa do goriva!:lol:
 
Član
Imate na Youtubeu link sa Top Gear testom ove masine iz 1986-e
http://www.youtube.com/watch?v=XPhdwVT7rvM
 
Član
Bila je jedna blizu Gradiške momak je ponekad provoza u garaži bila ne registrovan ne znam šta je sad sa njom.
 
Član
Bila je u Karlovcu jedna, dovezao momak iz Austrije ja mislim, predsjednik nekog kluba tamo...

i čini mi se da je prodaje za 19k eura... naravno ima još jednu bolju od te, u puno boljem stanju sa malo pređenih km... nju ostavlja sebi naravno... neki momci iz opel team croatia su na meetu u Austriji imali priliku provozati se u istoj... kažu adrenalin skače kad prođeš kroz krivinu nekih 160km/h :D

U Gradišci je imao Spico007 sa foruma repliku lotuske, sam je radio... Što vas interesuje vezano za lotus omegu njega upitajte, nećete naći nigdje naći informacije bolje već vam on kaže ;)

pozz.
 
Imao je ovakvu crnu covjek u bl, Solaja se zvao, ko je iz bl zna o kome je rijec, covjek je 1996te imao omegu lotus, porse careru, i grand cheroki u dvoristu, dvije godine kasnije su ga uhvatili u bl sa 136KG Kokaina :) Nikad uhapsen, samo nestao...

Sto se omege tice ima sam srecu provozati se u njoj, vlasnik je slomio branik negdje na trotoar 97me i dovezao kod starog od mog najboljeg prijatelja na popravku pa nas je stari njegov provozao... od tog dana volim auta, osjecaj je bio neopisiv, pogotovo za mene tad 15togodisnjaka kojem je san bio staviti veci cilindar na tomos automatik :D Ali se sjecam detalja, 3.6 benzin, dva hladnjaka za ulje, interkuler, dvije turbine...

Kasnije sam cuo da je auto zavrsilo u SA negdje, cak sam i vidio jednom u malim oglasima da se prodavala, cini mi se za nekih 20 hiljada, uglavnom zadnji trag je u Federaciji :)
 

LSD

Član
erve34axim je napisao(la):
Imao je ovakvu crnu covjek u bl, Solaja se zvao, ko je iz bl zna o kome je rijec, covjek je 1996te imao omegu lotus, porse careru, i grand cheroki u dvoristu, dvije godine kasnije su ga uhvatili u bl sa 136KG Kokaina :) Nikad uhapsen, samo nestao...

Sto se omege tice ima sam srecu provozati se u njoj, vlasnik je slomio branik negdje na trotoar 97me i dovezao kod starog od mog najboljeg prijatelja na popravku pa nas je stari njegov provozao... od tog dana volim auta, osjecaj je bio neopisiv, pogotovo za mene tad 15togodisnjaka kojem je san bio staviti veci cilindar na tomos automatik :D Ali se sjecam detalja, 3.6 benzin, dva hladnjaka za ulje, interkuler, dvije turbine...

Kasnije sam cuo da je auto zavrsilo u SA negdje, cak sam i vidio jednom u malim oglasima da se prodavala, cini mi se za nekih 20 hiljada, uglavnom zadnji trag je u Federaciji :)

cccc,ma sitan je bio "136KG" :icon_eek: a nemam komentar za auto,za njeg sam cuo da postoji tek prije nekih 2 godine
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Imao je ovakvu crnu covjek u bl, Solaja se zvao, ko je iz bl zna o kome je rijec, covjek je 1996te imao omegu lotus, porse careru, i grand cheroki u dvoristu, dvije godine kasnije su ga uhvatili u bl sa 136KG Kokaina :) Nikad uhapsen, samo nestao...

Sto se omege tice ima sam srecu provozati se u njoj, vlasnik je slomio branik negdje na trotoar 97me i dovezao kod starog od mog najboljeg prijatelja na popravku pa nas je stari njegov provozao... od tog dana volim auta, osjecaj je bio neopisiv, pogotovo za mene tad 15togodisnjaka kojem je san bio staviti veci cilindar na tomos automatik :D Ali se sjecam detalja, 3.6 benzin, dva hladnjaka za ulje, interkuler, dvije turbine...

Kasnije sam cuo da je auto zavrsilo u SA negdje, cak sam i vidio jednom u malim oglasima da se prodavala, cini mi se za nekih 20 hiljada, uglavnom zadnji trag je u Federaciji :)
Mislim da je ta omega skrsena,popasla je banderu negdje u SA!:smajli43:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top