opel kadett tuning

opel kadett tuning

Član
kadett skoro zavrsen al steta sto nemogu naci slike kakav je bio kad je stigo sobzirom da je kostao 750 km

vwTalic je napisao(la):
kadett skoro zavrsen al steta sto nemogu naci slike kakav je bio kad je stigo sobzirom da je kostao 750 km



vwTalic je napisao(la):
kadett skoro zavrsen al steta sto nemogu naci slike kakav je bio kad je stigo sobzirom da je kostao 750 km

vwTalic je napisao(la):
kadett skoro zavrsen al steta sto nemogu naci slike kakav je bio kad je stigo sobzirom da je kostao 750 km



 
Član
edo_benz je napisao(la):
koji motor ovo ono daj jos informacija :) a ti bas volis da furas ovu bijelu liniju preko ha :)

to sa linijom si upravu :lol: masina je 1.8benzin ajnspric u extra stanju
sto se tice izgleda :
-versusovi spoileri
-plave LED diode dayline look plave neonke
-alu felge 15 sa bridgestone gumama
-crne stopke
-u unutrasnjosti crno bijela kombinacija,dvd player ,bass box original crunch ....
i jos mnogo sitnica

MAXI-Megane je napisao(la):
a druze sta radis sa ovim autima cccc......

kadett je trenutno u svakodnevnoj upotrebi a naprodaji je a passat je trenutno garaziran:icon_smile:
 
Član
vwTalic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
uf meni se nesvidja kadet al ukusi su razliciti sretno u daljim radovima

ovdje cini mi se najmanje kadeta ima,nadat se boljem;)

nadajmo se da ce biti bolji konto sam lakirati ga crno bjelo al sad sam knap i saa keshom i sa vremenom.

ako odlucis da ga radis dobro se skontaj sta i kako,mislim realno protiv tebe nemam nista,ama bas nista,ali pravac kojim ti ides mislim da nije adekvatan,nije to to,malo se konsultuj sa ljudima i tako,,napravi auto kakvo spada. naravno ovo je dobronamjeran savjet,bez ljutnje naravno;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
vwTalic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
uf meni se nesvidja kadet al ukusi su razliciti sretno u daljim radovima

ovdje cini mi se najmanje kadeta ima,nadat se boljem;)

nadajmo se da ce biti bolji konto sam lakirati ga crno bjelo al sad sam knap i saa keshom i sa vremenom.

ako odlucis da ga radis dobro se skontaj sta i kako,mislim realno protiv tebe nemam nista,ama bas nista,ali pravac kojim ti ides mislim da nije adekvatan,nije to to,malo se konsultuj sa ljudima i tako,,napravi auto kakvo spada. naravno ovo je dobronamjeran savjet,bez ljutnje naravno;)

hvala ti brate na savjetu ;)
 
Član
vwTalic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vwTalic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
uf meni se nesvidja kadet al ukusi su razliciti sretno u daljim radovima

ovdje cini mi se najmanje kadeta ima,nadat se boljem;)

nadajmo se da ce biti bolji konto sam lakirati ga crno bjelo al sad sam knap i saa keshom i sa vremenom.

ako odlucis da ga radis dobro se skontaj sta i kako,mislim realno protiv tebe nemam nista,ama bas nista,ali pravac kojim ti ides mislim da nije adekvatan,nije to to,malo se konsultuj sa ljudima i tako,,napravi auto kakvo spada. naravno ovo je dobronamjeran savjet,bez ljutnje naravno;)

hvala ti brate na savjetu ;)

nema na cemu, zato smo tu;);)
 
Početnik
Eh ovak ...



Brate branik zadnji ste sjebali samo tako ... bas je katastrofa ..

Sandijev spojler prednji od mercedesa ... hmmm nist necu reci


kadet ko kadet ... al svako ima svoj ukus jel tako ?







jedan koristan savjet , slusaj raju sta ti ovdje kaze ... neces se pokajati sigurno


dobro zapamti ovaj post gore !!!!
 
Legend
svi imamo svoje ukuse.....samo naprijed ako je to to...

ali na kadilaka po meni ....GSI prednji i zadnji branik predobro stoji na bilo kojem
 
Član
AMK-70 je napisao(la):
Eh ovak ...



Brate branik zadnji ste sjebali samo tako ... bas je katastrofa ..

Sandijev spojler prednji od mercedesa ... hmmm nist necu reci


kadet ko kadet ... al svako ima svoj ukus jel tako ?







jedan koristan savjet , slusaj raju sta ti ovdje kaze ... neces se pokajati sigurno


dobro zapamti ovaj post gore !!!!

hvala buraz znam kako si to mislioa ipak moram ja jos da ucim pa zato hvala na savjetima:cool:

enesss je napisao(la):
svi imamo svoje ukuse.....samo naprijed ako je to to...

ali na kadilaka po meni ....GSI prednji i zadnji branik predobro stoji na bilo kojem

znam gsi branici zakon al kadetta nisam ja radio nego rodjak a on me zamolio da postavim projekat na ovaj forum;)
 
Top