Opel kadett D estate caravan GSI c20xe project KOMENTARI

Opel kadett D estate caravan GSI c20xe project KOMENTARI

BHT Ovisnik
hvala :)
@wade_ hajde vidi kada ti bude na ruku i koliko su love :D

Inace kadilak je upalio,radi. Biti ce objava dok ga oprobam jer je kisa :)
 
Član
Vidjeti cu kad odem u Konjic,a za lovu cemo lako,koji krug u karavanu. Ja svog kadilaka starog trazio vise od godinu dana intenzivno,s istom namjerom kao i taj tvoj, i nadjem ga u Bijeljini na otpadu,kad suzu nisam pustio za njim.
 
BHT Ovisnik
Vidjeti cu kad odem u Konjic,a za lovu cemo lako,koji krug u karavanu. Ja svog kadilaka starog trazio vise od godinu dana intenzivno,s istom namjerom kao i taj tvoj, i nadjem ga u Bijeljini na otpadu,kad suzu nisam pustio za njim.
Ja sam isto mislio traziti jettu, ali sam odustao i rekao ovo,jer sam oduvijek imao zelju kadeta d karavana :D
A ti se slobodno javi kada si ovamo, cesto se sretnemo u prolazu, kad si na carini zvrkni jebemu :D
 
BHT Ovisnik
Hhahah hvala. Ovo je bila prva test voznja. Jucer sam mu zamjenio ulje i svijecice. Sada ljepse radi i bolje ide. Sljedece na redu je spura,ispravljao sam s kolegom sam koliko sam mogao,al nije to to, dok malo stanem na noge i te ću sitnice jer ni ovo nisam planirao da cu poceti raditi jos za 2m,j al eto haha. Uglavnom auto već sad dosta bolje radi
 
Top