Opel Insignia OPC i kao karavan

Opel Insignia OPC i kao karavan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
opel%20insignia%20opc%20st.jpg

Nakon svetske premijere standardnog modela na Salonu automobila u Barseloni, Opelova sportska Insignia OPC (Opel Performance Center) će uskoro dobiti i svoje karavansko izdanje – model Insignia OPC Sports Tourer, čiji je prototip uhvaćen tokom testiranja, i to bez ikakve maske.

I pod haubom Insignije OPC Sports Tourer će biti smešten 2,8 litarski V6 Turbo agregat, koji razvija 325KS i 400 Nm obrtnog momenta (u kombinaciji sa šestostepenim manuelnim menjačem).

Sem jačim motorom, ova Insignia se odlikuje i agresivnijim izgledom, odnosno dobila je novi prednji branik i zadnji spojler i aluminijumske točkove od 19 inča, kao i spušteno ogibljenje, jače kočnice (diskovi od 355 mm), sportski izduvni sistem i doterani enterijer (Recaro sedišta, volan sa zaravnjenim donjim delom...).
 
Član
corrado je napisao(la):
jel limuzina već predstavljena na nekom autoshowu,, nisam slika nigdje našo..?
Nakon svetske premijere standardnog modela na Salonu automobila u Barseloni, Opelova sportska Insignia OPC (Opel Performance Center) će uskoro dobiti i svoje karavansko izdanje – model Insignia OPC Sports Tourer
Pogledaj negdje ovdje ja sam je vec bio postao

http://www.bhtuning.com/thread-20326-post-341644.html?highlight=insignia+opc#pid341644
 
Član
da znam za to neg sam msilio da je bila negdje na showu uživo nekom gdje bi bilo više detaljnijih slika i to
 
Član
corrado je napisao(la):
da znam za to neg sam msilio da je bila negdje na showu uživo nekom gdje bi bilo više detaljnijih slika i to

Na kraju ovog thread-a (postavljeni link) ima moj post s videom koji prikazuje dosta detalja sa opc insignie
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top