Opel Gtc Paris Concept

Opel Gtc Paris Concept

Član
OggyBoy je napisao(la):
GTC prethodni mi je inače prelijep, a ovom neće biti konkurencije u klasi, DEFINITIVNO!;)
Samo da OPEL ima dobar motor da ga potkuje i ispod haube, da malo porade na oslanjanju i ostalim bitnim stvarima, pa da stane rame uz rame Renoli, Fjordu i ostalim.:cool:

Kupiš ovo i upakuješ LET-a ako već hoćeš to što si naveo... ako kome je bitan motor pored ovakve ljepote ? malo vam ovo što se nudi c c c
 
Član
antrax je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
GTC prethodni mi je inače prelijep, a ovom neće biti konkurencije u klasi, DEFINITIVNO!;)
Samo da OPEL ima dobar motor da ga potkuje i ispod haube, da malo porade na oslanjanju i ostalim bitnim stvarima, pa da stane rame uz rame Renoli, Fjordu i ostalim.:cool:

Kupiš ovo i upakuješ LET-a ako već hoćeš to što si naveo... ako kome je bitan motor pored ovakve ljepote ? malo vam ovo što se nudi c c c

Nisam mislio da ga pakujem, meni bi bilo dosta. Mislim za konkurenciju RS-ovima.:D
 
Član
Ma perverzija, koji megan nije ni blizu :D

Ima da prodam djedovo imanje da si kupim ovo cudo :cool:

E onda kone cuvajte se :D
 
Član
Odlican je, videcemo kakav ce biti u serijskoj proizvodnji u svakom slucaju zestoka konkurencija megane-u...;)
 
preljepo auto nema sta, megan novi definitvno ljepsi od prethodnika koji nebi uzeo ni da mi ga neko poklanja, al ovaj je daleko od megana bar po izgledu...jedini fazon sto sam skonto da se fura na kiu pro ceed sa ovom linijom od zanjeg blatobrana pa preko vrata samo sto je u pro ceed obrnuta linija tj od vrata pa prema zadnjem blatobranu :)
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
preljepo auto nema sta, megan novi definitvno ljepsi od prethodnika koji nebi uzeo ni da mi ga neko poklanja, al ovaj je daleko od megana bar po izgledu...jedini fazon sto sam skonto da se fura na kiu pro ceed sa ovom linijom od zanjeg blatobrana pa preko vrata samo sto je u pro ceed obrnuta linija tj od vrata pa prema zadnjem blatobranu :)

Pa kako ce se onda furat na KIA-u jedan OPEL ako je obrnuto sve nego kod KIA-e ??:lol::icon_question:

:D:D
 
Prelijep, predobar, premoćan......... :cool: ;) :cool:


Jedini "problem" nove Astre je masa, ako je žele potpisivati kao sportski automobil, morat će se dobro potruditi oko motora i ovjesa. Trenutno je i 180ks u novoj Astri relativno malo.
 
Top