Opel GT Old school

Opel GT Old school

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam je li ovdje pravo mjesto za ovu temu, ako nije neka admini prebace

Danas sam isao kod lakirera dogovorio farbanje auta...Lakirer posjeduje Opel GT iz 1969 Godine...1,9 Redni sestak sa predjenih 50 000 Kilometara....Dosao je iz Svicarske a tamo je bio u vlasnistvu nekog pilota...Na autu je perla boja...Vozi se povremeno...Pali od prve ko' mina evo par slicica >respekt >hail >hail >hail
Spava:
i231678_DSC01442Small.JPG

Probudio se
i231679_DSC01443Small.JPG

Unutrasnjost
i231680_DSC01444Small.JPG
 
Član
Joooj ovih farova :icon_eek:, sto volim ovakva auta stara...vrijede bogatstvo i imaju nesto u sebi..
 
Hmm auto se povremeno vozi...Ova silna prasina dolazi iz radionice jer je covjek lakirer, pa slajfanje folovi golovi ide prasina u garazu...Inace je u extra stanju i nadam se da ce biti prilike da ga slikam kad se opere....A auto je mrak za 10+...Sto je najbitnije ima dusu:cool:
 
Član
Steta sto je ovako prasnjav, ovo je dragulj, pod staklenim zvonom drzat :icon_eek:


@ Ice ne mora na stylu auto imat plastika, ovo je simbol auto, da ga se opere i upicani odnio bi garant neki pehar ( osim ako sudci nisu neka balavurdija pokupljena sa ulice ) ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Steta sto je ovako prasnjav, ovo je dragulj, pod staklenim zvonom drzat :icon_eek:


@ Ice ne mora na stylu auto imat plastika, ovo je simbol auto, da ga se opere i upicani odnio bi garant neki pehar ( osim ako sudci nisu neka balavurdija pokupljena sa ulice ) ;)

U pravu si sigurno bi Opelova fabrika dobila pehar za odlican dizajn auta!!

Jedno je takmicenje u stylingu automobila tj PRERADAMA a skroz drugo su seriski automobili;)
 
Član
Ovo mi je jedan od najljepših automobila, mislim na te godine 70-te možda još i MG i Triumpf spitfire. A nedavno sam na autoscaut.de gledao same školjke ovih opela vrijede po 3000-5000 € a da ne govirim o sređenim sad već kolekcionarskim vozilicama ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top