Opel Corsa Color Edition

Opel Corsa Color Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
opel%20corsa%20color%20edition.jpg

Color Edition je naziv nove posebne serije Opelove Corse, koja je dostupna nemačkim kupcima, i to po ceni od skoro 15.000 evra.

Ovu Corsu karakteriše kombinacija bele i crne boje, odnosno veći deo karoserije je u beloj boji, dok su krov, maska i aluminijumski točkovi od 17 inča crne boje. Unutrašnjost je bogatija za sportska sedišta, kožni volan, centralnu konzolu sa piano black lakom i aluminijumske detalje, a paket zaokružuju hromirana izduvna cev i zatamnjena zadnja svetla i stakla.

U Nemačkoj cene za Corsu Color Edition počinju od 14.995 evra, koliko treba platiti za model sa 1,2 litarskim Ecotec benzincem od 59kW/80KS.
 
Član
ima u Tuzli ova jedna...dugo stojala u Grand Auto salonu, i neki dan sam vidio da je neko voza...e sad jel probna voznja, il je kupio, ne znam...
super auto, prava kombinacija...
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
ima u Tuzli ova jedna...dugo stojala u Grand Auto salonu, i neki dan sam vidio da je neko voza...e sad jel probna voznja, il je kupio, ne znam...
super auto, prava kombinacija...

heh vidio sam i ja,onaj Emir iz nase skole ga voza haha
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Super,lijepa kombinacija boja,sve za 5. Osim slabasnog baznog motora ;)

ma i nije slabasan,ide fino 80KS...vozio sam ja onu 1,3 cdti,stariji model,tako nekako,i ona je isto te snage,iznenadio me pravo,leti korsa...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top